Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

CinekAwP

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez CinekAwP

  1. Jak się nie mylę to im chodzi o takie coś, ale jeszcze czekam na odpowiedź z sklepu
  2. Witam zamierzam dorzucić przednie czujniki parkowania czy warto zakupić taki zestaw ? posiadam już tylne czujniki parkowania. Niżej wysyłam wyposażenia auta czy ten zestaw będzie dobrze współpracował czy coś jeszcze trzeba dokupić oprócz tego zestawu ?
  3. Witam udało mi się wymienić przyciski na wielofunkcyjne. Wszystko działa jak powinno lecz mam jeden problem z przyciskiem na kierownicy po prawej stronie chodzi o ten (*) czy go trzeba jakoś zaprogramować czy cos w mmi musze ustawić,nic nie znalazłem w opcjach abym jakoś mógł go uruchomić, brat w a3 pod tym przyciskiem może ustawić sobie daną opcję oraz w mmi ma opcję ustawienia go. Niżej wysyłam zdjęcie o jaki przycisk dokładnie chodzi
  4. Witam zamierza kupić Interfejs HEX-V2 Pro. Pytanie jest takie widziałem na oficjalnej stronie że kosztuje 2999zl bez ograniczeń. Lecz mieszkam w Holandii i widzę u jednej firmy że taki sam kosztuje tu 555e i wychodzi coś koło 600zł taniej. Czy ktoś by mógł sprawdzić czy faktycznie u sprzedawcy z Holandii jest oryginalny ? Drugie pytanie czy jeśli oni sprzedają w języku holenderskim i angielskim jest możliwość pobrania oprogramowania z polskiej strony i mieć wszystko w języku polskim? Niżej wysyłam zdjęcia
  5. Jeszcze mam pytanie czy do przyuczenia czujnika kąta skrętu potrzebne będzie jakieś kodowanie ?
  6. Witam zamierzam wymienić przyciski kierownicy z zwykłych na te multifunkcji żebym mógł otworzyć mapę na fis. Pytanie mam takie czy podczas demontażu poduszki kierownicy warto odłączyć akumulator? Gdzieś też czytałem że po odłączeniu akumulatora będzie trzeba potem nauczyć samochód jazda próbna kąta skrętu.
  7. Będę próbować zrobić też tak, w instrukcji widziałem coś takiego albo naciśnięcie w pilocie otwarcie auta
  8. Witam posiadam Audi A4 B9 1.4 Tfsi avant. Dzisiaj miałem taki problem że padła mi bateria w pilocie, więc użyłem z pilota normalny kluczyk do otwarcia drzwi po otwarciu drzwi i próbie wejścia do auta włączył się alarm nic nie mogłem zrobić aby go wyłączyć próbowałem położyć kluczyk w miejscu spiecjalnym podłokietnikiem lecz dalej alarm dawał czadu, dopiero po pójściu szybko do domu po drugi kluczyk i na nim kliknięciu otwarcia auta alarm się wyłączył. Czy ktoś z was może zna rozwiązanie jak na przyszłość można wyłączyć ten alarm jeśli bateria w pilocie się rozładuje i będzie trzeba otworzyć drzwi normalnym kluczem i nie będzie takiej opcji że w pobliżu nie będę miał drugiego klucza aby wyłączyć alarm ?
  9. Witam czy ktoś może z was montował już w Audi a4 b9 wideorejestrator 70mai omni x200 z moduł UP04 4G ? Gdzie się podpisaliście lub gdzie się wpiąć przewodami od modułu pod stałe zasilanie oraz zasilanie po stacyjce? Kiedyś pamiętam że chciałem bypass w schowku bezpieczników pod lewą nogą kierowcy ale był problem z podejściem bo inne bezpieczniki przeszkadzały albo ta fioletowa blokada blokowała wsadzenie bypass. Może macie jakiś filmik czy tam powiedzie jak można zrobić nowe wejście na bezpiecznik w wolnym miejscu i do niego się podpiąć chyba że to jakaś większa robota będzie
  10. Witam chce doposażyć moje Audi A4 B9 1.4Tfsi w przednią kamerę. Chodzi mi o to czy ktoś z was może pokazać jakiś schemat czy powiedzic jak mogę przeciągnąć kable od przedniego zderzaka do schowka u pasażera z przodu bo tam posiadam całe urządzenie android auto co już mam tam podłączona tylną kamerę cofania. Najlepiej żeby było miejsce nie za ciasne aby można było przepchać Czincze bez problemu.
  11. Dzięki wielkie jutro sprawdzę podłączenie pod te kable kamerke
  12. 1-brązowy 2-czarny 3-bialo siwy 4-czarno niebieski 5-czarny 6-żółty siwy
  13. Ledy mogę wysłać zaraz zdjęcie jak wygląda ta kostka
  14. Witam czy ktoś może z was posiada schemat lampy tylnej chodzi mi o to który kabel jest odpowiedzialny za światło cofania oraz minus chciałem podłączyć się z kamerą cofania
  15. CinekAwP odpowiedział(a) na CinekAwP temat w Audi A4 B9
    Dodam jeszcze że podlaczylem czincz do revers camera oraz czerwony do żółtego revers camer a od strony kamery cofania czerwony dałem do reversing detection w ustawieniach android box jeśli dałem wykrywanie Lini odwrotnej na On to po wejściu do kamery cofania ona działał ale nie mogłem już wyjść z kamery. Ale z tego co wiem ten czarny i czerwony kabel z kamery na pewno nie powinien być podpięty do android box bo nawet sam ma tylko z 1m długości to nawet nie wistarczy aby go podłączyć z tyłu do schowka NBT-carplay-1 (1).en.pl (1).pdf
  16. CinekAwP opublikował(a) temat w Audi A4 B9
    Witam posiadam Audi a4 b9 1.4 tfsi 2016 avant. Rok temu zamontowałem do auta box android. Dzisiaj dokupiłem do tego box kamerę cofania. Czy ktoś może wie jak to prawidłowo podłączyć? Niżej wysyłam zdjecie okablowanie kamery cofania oraz zdjęcie wyjścia kabli z Android box. Dodam jeszcze że do podłączenia kamery cofania jest kabel 4 pin z którego od razu wychodzi czerwony i czarny kabel a z drugiej strony jest żółty cinch I czerwony kabelek.
  17. Jeszcze jedno pytanie gdzie znajduje się tem moduł bcm1 ?
  18. Dzięki za informację. Czy czujniki muszą być jakieś odpowiednie na przód aby wszystko działało jak powinno ?
  19. Witam wszystkich.Mam takie pytanie gdzie znajdę lokalizacje modułu czujnika parkowania(jeśli dobrze określiłem) w Audi A4 B9 1.4 tfsi Avant 2017r ? Chodzi mi o to że chcę sprawdzić czy mogę włączyć wizualizacje parkowania bez przednich czujników oraz czy mogę dorzucić przednie czujniki parkowania do tego modułu ? Jeśli w złej kategorii dałem post proszę o informację. Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.