Treść opublikowana przez Fedra
-
Podłączenie trybu parkingowego kamer w Audi A4 B8
Dzięki kolego. Jutro sprawdzę i podłączam
-
Podłączenie trybu parkingowego kamer w Audi A4 B8
To gdzie znajdę bezpiecznik który dostaje prąd tylko po załączeniu zapłonu ? Wiesz może ?
-
Podłączenie trybu parkingowego kamer w Audi A4 B8
Witam. Panowie chce podpiąć zasilanie trybu parkingowego kamer wewnętrznych. Trzeba wpiąć uziemienie , jeden kabel do zasilania po załączeniu zapłonu i jeden po wyłączonym zapłonie . Nie mogę znaleźć bezpieczników które dają prąd po załączonym zapłonie .. ogólnie wszystkie na próbówce mi świecą gdy zapłon wyłączony.. ma ktoś jakiś schemat?? Chodzi o bezpieczniki kierowcy . A4 b9 polift 2021rok . Dzięki
-
Animacja powitalna w Audi A4 B9
Gdzie się zgłosić ?
-
Błąd start stop w Audi A4 B9
-
Błąd start stop w Audi A4 B9
Witam koledzy. Mam problem z moim autem. Mianowicie kupiłem po delikatnej stłuczce - nic poważnego. Po naprawie wybija mi błąd awaria start stop. Jest to chyba związane z drugim akumulatorem bo to miękka hybryda. Ktoś pomoże? Jak usunąć błędy by już to nie powracało
-
Animacja powitalna w Audi A4 B9
Witam. Mam a4 b9 polift. Tylne lampy mam animacje powitalną. Jest szansa zrobić coś podobnego przód ? Mam matrix . Rok 2021. Proszę o info czy można samemu to ogarnąć
-
Wężyk do czujnika ochrony pieszych w Audi A4 B9
Witam. Mam pytanie. W audi a4 b9 w belce znajduje się wężyk połączony z czujnikami ochrony pieszych. Czy wężyk musi być z Audi z danego modelu? Czy może być z innego samochodu? Tak wogole można zastąpić zwykłym wężykiem silikonowym ?
-
Numery mocowań reflektorów w Audi A4 B9
Witam. Ma ktoś nr mocowań lamp przednich a4 b9 polift 2021rok. Jest chyba 5szt każda lampa
-
Do czego wpiąć wtyczkę 8K0973703 w A4 B9?
A koledzy ma ktoś schemat przodu? Tzn rozmieszczenia czujników wtyczek wiązki itd ?
-
Do czego wpiąć wtyczkę 8K0973703 w A4 B9?
Dzięki. Ten trzeci jest gdzieś na środku ? Bo mam dwa po bokach
-
Do czego wpiąć wtyczkę 8K0973703 w A4 B9?
Koledzy jeszcze jedno pytanie. Czy czujniki uderzeniowe bo są trzy są takie same ?? Bo na środku i boku nie mam po stłuczce i sugeruje się numerami z tego jednego co ma boku
-
Do czego wpiąć wtyczkę 8K0973703 w A4 B9?
Dzięki
-
Do czego wpiąć wtyczkę 8K0973703 w A4 B9?
A orientujecie się czy zamek maski prawy i lewy są takie same czy czymś się różnią nr 8W0823509B
-
Do czego wpiąć wtyczkę 8K0973703 w A4 B9?
Jakoś nie mogę znaleźć
-
Do czego wpiąć wtyczkę 8K0973703 w A4 B9?
Wiem kolego jaka to część nr mam tylko cały przewód to 500 zł a pytam czy ktoś nie ma może samej wtyczki
-
Do czego wpiąć wtyczkę 8K0973703 w A4 B9?
Witam. Posiadam wtyczkę z wiązki od Audi a4b9 i nie wiem za bardzo do czego ją wpiąć .. auto z 2021 roku po uszkodzeniu blacharskim. Wtyczka wychodzi tak jakby po stronie lewej. Nr 8k0973703. Do tego drugie pytanie czy nie posiada ktoś wtyczki od kamery 360 z zderzaka przód ale wychodzącej z wiązki bo ktoś obciął .. wtyczka okrągła 4 pinowa
-
Kodowanie i adaptacja modułu lamp, kamery i radaru w A4 B9
Online da się zrobić czy np jakoś pokierować ? Czy na miejscu u fachowca
-
Kodowanie i adaptacja modułu lamp, kamery i radaru w A4 B9
Witam. Musze wymienić moduł i lampę a4 b9 po lift 2021r oczywiście kupuje te same nr. Czy po wymianie moduł trzeba zaadoptować ? Czy będzie działało po podłączeniu. Tak samo muszę kupić kamerkę przód zderzak i radar .. coś trzeba adoptować ? Ktoś może pomóc ?
-
Czy deska rozdzielcza w A4 B9 z przed lifta pasuje do polifta?
Witam. Mam pytanie. Czy deska rozdzielcza z a4 b9 przed lift pasuje do polift ?? I czy ważne czy z sedan czy kombi ?
-
Radary w A4/Q5 - bez ACC
Sprzedawca twierdzi ze tam jest tylko zaślepka.. Ok dzięki za info
-
Radary w A4/Q5 - bez ACC
A to mają jeden radar czy dwa ? Bo zamierzam kupić delikatnie po stłuczce i z jednej strony nie wiem czy był czy go liczyć do kosztów
-
Brak wizualizacji czujników cofania w A4 B9
Co radzisz ?
-
Brak wizualizacji czujników cofania w A4 B9
Zrobiłem jak pisałeś. Dalej brak wizualizacji
-
Brak wizualizacji czujników cofania w A4 B9
Nie mam. Sprawdziłem. A czujniki dalej bez zmian nie ma wizualizacji samochodu na wyświetlaczu