Treść opublikowana przez Fedra
-
Brak wizualizacji czujników cofania w A4 B9
lampy mam full spryskiwacze mam. a ten home link chyba nie mam
-
Brak wizualizacji czujników cofania w A4 B9
zrobilem jak mowiles. przesylam ponownie skan Log-WAUZZZF4XGA073115-124452kmddd.txt
-
Brak wizualizacji czujników cofania w A4 B9
- Brak wizualizacji czujników cofania w A4 B9
Pomożesz to ogarnąć?- Brak wizualizacji czujników cofania w A4 B9
8 beż kamery- Brak wizualizacji czujników cofania w A4 B9
Takich mam fachowców- Brak wizualizacji czujników cofania w A4 B9
dlugo trwalo ale mam. prosze o pomoc- Brak wizualizacji czujników cofania w A4 B9
Log-SBL-WAUZZZF4XGA073115-124427km.txt Log-SBL-WAUZZZF4XGA073115-124427km.txt- Brak wizualizacji czujników cofania w A4 B9
A jakł to zrobić bo nie za bardzo wiem- Brak wizualizacji czujników cofania w A4 B9
- Brak wizualizacji czujników cofania w A4 B9
Ok jutro wrzucę.. jest możliwość na np WhatsApp?? Jak tak to mój nr 516852836 sprawniej by poszła pomóc. Dzięki- Brak wizualizacji czujników cofania w A4 B9
Auto scan czego ? Wymieniany był sterownik lampy odpowiedzialny za postój i kierunkowskaz .. nie wiem co dokładnie mi adoptował mechanik ale coś tam grzebał vcds. Lampa przednia.. dodam że miałem po tym wszystkim też brak połączenia bluetooth I brak kontaktu z nawigacja ale fachowiec mi ogarnol zdalnie ... został problem wizyalizacji- Brak wizualizacji czujników cofania w A4 B9
Witam. Mam a4 b9 i mam problem odnośnie czujników cofania. Mianowicie miałem podczas zbliżania się do przeszkody wyświetlona wizuallizacje samochodu z zaznaczonymi czujnikami. Miałem robiona adaptacje lampy i coś się pomieszało. Mianowicie jest sygnał ale nie ma wizualizacji samochodu.. ktoś wie jak to naprawić. Ogólnie sprawdzałem w sterowniku 09 w byte 16 mam 0 w byte 28 mam 5 w byte 35 mam 5 a w byte 38 nie da się zaznaczyć 6 lub 7 już nie pamiętam którego bo odrzuca. Jakieś rady ?- Moduł sterowanik lamp
Kolego moge prosić jakiś kontakt w sprawie tego modułu mam pare pytań- Moduł sterowanik lamp
A czy jak kupię uzywany z takimi samymi nr to muszę coś robić czy tylko zakładam i będzie działało- Profilaktyka 2.0 TDI
Witam. Mam pytanie odnośnie silnika 2.0 TDI a4 b9 z 2016r 150km. Czy mam na coś zwracać uwagę profilaktycznie? Jakieś części wymiana itd. Przebieg 110tys. Pytam bo W a4 b8 milem napewno kontrole imbusa na pompie oleju i opiłki w pompie wtryskowej która mogłem wcześniej wymienić by nie doszło do uszkodzeń. W b9 są jakieś podzespoły które wymagają kontroli? Ktoś coś wie lub wymieniał? Dzięki za info- Moduł sterowanik lamp
Zwykły mechanik z kompem mi to ogarnie czy muszevdzikac elektryka jakiegoś ?- Moduł sterowanik lamp
Witam. Mam problem mianowicie muszę wymienić moduł lampy prawej po stluczce. Moduł zakupiłem -taki tez mi doradził sprzedawca jak i serwis jednakże końcówka się różni. Na starym mam AC na nowym AD. Wie ktoś jak sobie poradzić z problemem? Jak to zakodować ? - Brak wizualizacji czujników cofania w A4 B9