A możesz mi podpowiedzieć ile w takim silniku ubywa oleju na 1000 km?
Nie widzę aby gdzieś kapało, wydech też nie wskazuje na podwyższone spalanie oleju.
Jedyne mokre miejsca (delikatnie) to okolice korka wlewu oleju i opaska zaciskowa na rurce chłodzącej olej przed chłodnicą.
Mam A4 B5 1.6 PB+LPG. Przejechałem nim od zakupu 4000 km, w tym czasie auto spaliło około 1.5 litra oleju. Mam pytanie czy to normalne w tym samochodzie.
JESTEM SZCZĘSLIWYM POSIADACZEM A4 B5 1.6. I ZIELONYM POD WZGLĘDEM WIEDZY OTYPOWYCH USTERKACH ITD. LICZĘ NA WASZĄ POMOC, A Z CZASEM CHĘTNIE JA BĘDĘ JEJ UDZIELAŁ. POZDRAWIAM