Panowie
Nabyłem A4 B9 35 TFSI rocznik 2019, czy ktoś z Was może też ma taki model i sam wymieniał olej w silniku ? Nurtuje mnie, czy aby przypadkiem po wymianie oleju sterownik silnika nie wywali jakiegoś błędu ? Czy po wymianie trzeba podłączać do komputer i resetować inspekcję ?
Witam Wszystkich
Rozpoczynam swoją przygodę z A4 B9 ... mam nadzieję że będzie ciekawie, w w chwilach trudnych będę mógł liczyć na Wasze podpowiedzi
Pozdrowienia !