-
[B7 BLB]problemy
Witam ponawiam problem nadal nie ustąpił dodam iż wywaliliśmy egr programowo i nadal są losowe problemy z uruchomieniem a mechanicy rozkładają ręce
-
[B7 BLB]problemy
Wracam do punktu wyjścia po wymianie egru przedwczoraj zrobiłem trase i troszkę przycisnąłem samochód natomiast wczoraj odpaliłem i dym za mną jakbym wybierał papieża.... (samochód chodził jak traktor) po zgaszeniu i odpaleniu raz jeszcze problem ustał. Logi z kanału 013 ale samochód już nagrzany i troszkę pojeździł jutro postaram się zrobić raz jeszcze tylko na zimnym. https://youtube.com/shorts/JHtLFpOfsIw?feature=share
-
[B7 BLB]problemy
Sprawdzalem dzisiaj i nic szczególnego nie widzę korekty nie latają jak szalone po woli idą do góry i przy puszczaniu gazu na spokojnie schodzą
-
[B7 BLB]problemy
Za dnia polece i zerknę jak to wygląda dodam jeszcze że egr jest mokry lekko na zewnątrz i mechanikowi tylko wyszedł błąd egru - P1400 - P0403
-
[B7 BLB]problemy
Wracam z problemem jak się okazało to nie był przepływomierz... zmieniłem mechanika i samochód stał przez tydzień u niego niestety samochód na mechanika się nie obraził i odpalał za każdym razem nagrałem filmik jak odpala: mechanik pożyczył mi vag scan czy jest ktoś w stanie pomóc? co sprawdzić itp? bo za dużo już z tym walcze.
-
Uszkodzona opona
Czasem lepiej jest wydać pare złotych a dojechać całym i nie zabić siebie i kogoś przy okazji
-
-
Uszkodzona opona
Generalnie żeby nie mieć cię na sumieniu polecałbym podjechać do wulkanizatora
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Jeśli mogę to prosiłbym o pokombinowanie WAUZZZ8E25A441516
-
[B7 BLB]problemy
Temat do zamknięcia przyczyną był czujnik który jest w przepływomierzu. Ktoś wcześniej wrzucił chińczyka.
-
[B7 BLB]problemy
Też bez największego problemu
-
[B7 BLB]problemy
Panowie problemy raczej ustały tylko mam jeden problem... Po nocy z rana auto odpala od strzała ale po postoju 8godzin auto dłużej kręci i dopiero odpala czy to może być wina akumulatora czy bardziej rozrusznika
-
[B7 BLB]problemy
Witam Mam problemy z moim kochanym samochodem do którego tracę już cierpliwość więc może ktoś miał takie same przypadki. Samochód czasem odpala jakby zerwał się pasek rozrządu czy też jakby silnik cały latał pod maską. Mechanik odkręcając na ciepłym korek oleju stwierdził że mogą już puszczać uszczelniacze zaworowe i chyba tak jest ponieważ na jakieś 5-6 tysięcy trzeba dolać około 100-200 ml ponieważ wyświetla się kontrolka od małej ilości oleju. Niestety wkurzają mnie już problemy z odpalaniem tego samochodu. Po zakupie wymienione zostały: Tarcze przód/tyl -308 Klocki przód -102 Klocki tyl -62 Zacisk lewy -257 Zacisk prawy -257 Rolka napinacza paska -46 Rolka paska -50 Filtr powietrza-40 Filtr paliwa-36 Filtr kabinowy -32 Filtr oleju -30 Lacznik stabilizatora 2szt. -210 Guma stabilizatora -13 Plyn chlodniczy -62 Olej motul 5w40 -300 Kolo pasowe alternatora -170 Poduszka silnika -13 Wiazka elektryczna wtryskiwaczy -200 Pasek wielorowkowy -65 Rozrzad z pompa wody -800 Uszczelka pokrywy-87 Ostatnim czasem dwa wtryski ponieważ po rozgrzaniu silnika lały i był spokój na jakiś miesiąc może dwa za każdym razem jest że to już wszystko co się mogło zepsuć... Dodam że samochód czasem zakopci sobie ale to wygląda jak para skroplonej wody. Płynu chłodniczego nie ubywa.
Jodełka
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta