Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jodełka

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Jodełka

  1. Jodełka odpowiedział(a) na Jodełka temat w 2.0TDI
    Witam ponawiam problem nadal nie ustąpił dodam iż wywaliliśmy egr programowo i nadal są losowe problemy z uruchomieniem a mechanicy rozkładają ręce
  2. Jodełka odpowiedział(a) na Jodełka temat w 2.0TDI
    Wracam do punktu wyjścia po wymianie egru przedwczoraj zrobiłem trase i troszkę przycisnąłem samochód natomiast wczoraj odpaliłem i dym za mną jakbym wybierał papieża.... (samochód chodził jak traktor) po zgaszeniu i odpaleniu raz jeszcze problem ustał. Logi z kanału 013 ale samochód już nagrzany i troszkę pojeździł jutro postaram się zrobić raz jeszcze tylko na zimnym. https://youtube.com/shorts/JHtLFpOfsIw?feature=share
  3. Jodełka odpowiedział(a) na Jodełka temat w 2.0TDI
    Sprawdzalem dzisiaj i nic szczególnego nie widzę korekty nie latają jak szalone po woli idą do góry i przy puszczaniu gazu na spokojnie schodzą
  4. Jodełka odpowiedział(a) na Jodełka temat w 2.0TDI
    Za dnia polece i zerknę jak to wygląda dodam jeszcze że egr jest mokry lekko na zewnątrz i mechanikowi tylko wyszedł błąd egru - P1400 - P0403
  5. Jodełka odpowiedział(a) na Jodełka temat w 2.0TDI
    Wracam z problemem jak się okazało to nie był przepływomierz... zmieniłem mechanika i samochód stał przez tydzień u niego niestety samochód na mechanika się nie obraził i odpalał za każdym razem nagrałem filmik jak odpala: mechanik pożyczył mi vag scan czy jest ktoś w stanie pomóc? co sprawdzić itp? bo za dużo już z tym walcze.
  6. Jodełka odpowiedział(a) na radekjb temat w Audi A4 B9
    Czasem lepiej jest wydać pare złotych a dojechać całym i nie zabić siebie i kogoś przy okazji
  7. Jodełka odpowiedział(a) na radekjb temat w Audi A4 B9
    Generalnie żeby nie mieć cię na sumieniu polecałbym podjechać do wulkanizatora
  8. Jeśli mogę to prosiłbym o pokombinowanie WAUZZZ8E25A441516
  9. Jodełka odpowiedział(a) na Jodełka temat w 2.0TDI
    Temat do zamknięcia przyczyną był czujnik który jest w przepływomierzu. Ktoś wcześniej wrzucił chińczyka.
  10. Jodełka odpowiedział(a) na Jodełka temat w 2.0TDI
    Też bez największego problemu
  11. Jodełka odpowiedział(a) na Jodełka temat w 2.0TDI
    Panowie problemy raczej ustały tylko mam jeden problem... Po nocy z rana auto odpala od strzała ale po postoju 8godzin auto dłużej kręci i dopiero odpala czy to może być wina akumulatora czy bardziej rozrusznika
  12. Jodełka opublikował(a) temat w 2.0TDI
    Witam Mam problemy z moim kochanym samochodem do którego tracę już cierpliwość więc może ktoś miał takie same przypadki. Samochód czasem odpala jakby zerwał się pasek rozrządu czy też jakby silnik cały latał pod maską. Mechanik odkręcając na ciepłym korek oleju stwierdził że mogą już puszczać uszczelniacze zaworowe i chyba tak jest ponieważ na jakieś 5-6 tysięcy trzeba dolać około 100-200 ml ponieważ wyświetla się kontrolka od małej ilości oleju. Niestety wkurzają mnie już problemy z odpalaniem tego samochodu. Po zakupie wymienione zostały: Tarcze przód/tyl -308 Klocki przód -102 Klocki tyl -62 Zacisk lewy -257 Zacisk prawy -257 Rolka napinacza paska -46 Rolka paska -50 Filtr powietrza-40 Filtr paliwa-36 Filtr kabinowy -32 Filtr oleju -30 Lacznik stabilizatora 2szt. -210 Guma stabilizatora -13 Plyn chlodniczy -62 Olej motul 5w40 -300 Kolo pasowe alternatora -170 Poduszka silnika -13 Wiazka elektryczna wtryskiwaczy -200 Pasek wielorowkowy -65 Rozrzad z pompa wody -800 Uszczelka pokrywy-87 Ostatnim czasem dwa wtryski ponieważ po rozgrzaniu silnika lały i był spokój na jakiś miesiąc może dwa za każdym razem jest że to już wszystko co się mogło zepsuć... Dodam że samochód czasem zakopci sobie ale to wygląda jak para skroplonej wody. Płynu chłodniczego nie ubywa.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.