Cześć,
Chciałbym dołożyć kamerę cofania do a4 b9 avant 2017.
Jako że mam VCDSa klona, to chciałbym to zrobić samodzielnie. Nastawiałem się na zakup kamery z Ali, ale pojawiła się możliwość zakupu kamery ori za 250 zł. Ustaliłem że brakuje mi jeszcze wiązki, którą można kupić za 200 zł, ale zastanawia mnie jeszcze czy nie potrzeba jakiegoś modułu...
Obecnie na wyposażeniu mam MMI 8.3 cała czyli mib2, i parktronik wyłącznie tył. Czy klamka z kamerą i wiązka wystarczą w moim przypadku?