Witam
Mam Audi A4 B6 2.0 fsi 150.Ostatnio zaczelo pojawiac kontrolka epc na liczniku I szarpac silnikiem nawet czasem gasnac.Blad Po podlaczeniu to p3138-klapa w kolektorze ssacym sterowania strumieniem powietrza.Roznica w regulacji.
Co moze byc powodem prosze o rady?
Witam wszystkich grupowiczow. Posiadam nowe auto Audi A4 b6 2.0 fsi 150 pb. Chcialbym dzielic sie informacjami z wami I czekam na pomoc w roznych sprawach.
Mam nadzieje ze znajde tutaj tego czego potrzebuje I przyjmiecie mnie Milo.
Pozdrawiam
Mateusz