-
-
Audi A4 B8 2.0 TFSI bierze olej
Cześć, czy są tu osoby które po remoncie i usunięciu wady mają przejechane 50k i więcej km i mogą się wypowiedzieć czy pobór oleju występuje, jeżeli tak to jaki?
-
Mahle tłoki + pierścienie na problem olejowy 2 gen. w A4 B8 2.0TFSI
No chciałem się dowiedzieć czy tak wygląda ten poprawiony pierścień olejowy, dostałem zdjęcie od właściciela auta. A nie chce się wsadzić na minę że to co jest założone to dalej g.. Warte
-
Mahle tłoki + pierścienie na problem olejowy 2 gen. w A4 B8 2.0TFSI
Czy tak wygląda poprawiony typ pierścienia olejowego? Dostałem takie zdjęcie również ma 2 mm 3 częściowy
-
Mahle tłoki + pierścienie na problem olejowy 2 gen. w A4 B8 2.0TFSI
Jeszcze takie pytanie do osób które mają już usunięta wadę. Rzeczywiście pobór oleju nie występuje bądź jest znikomy? Dużo przebiegu macie zrobione od naprawy tej wady?
-
Mahle tłoki + pierścienie na problem olejowy 2 gen. w A4 B8 2.0TFSI
Nie, nie, tutaj nie było toczenia rowków. Nowe kompletne tłoki są zamontowane.
-
Mahle tłoki + pierścienie na problem olejowy 2 gen. w A4 B8 2.0TFSI
Cześć. Jako że nie znalazłem informacji na forum czy ktoś może się wypowiedzieć odnośnie tej firmy? Mam możliwość kupienia 2.0 tfsi z 10r po naprawie olejowej i zamontowane są tam tam tłoki z firmy mahle z grubszymi pierścieniami. Czy ktoś u siebie ma taki zestaw albo słyszał że ktoś ma i może coś powiedzieć czy to dobra firma i likwiduje pobór oleju ? Pozdrawiam