-
Bixenon DS3 - Osram czy Philips?
ok dzięki zamawiam osrama z tej strony nocar.pl ze 10% znizka za 500. maja opinie ze dlugo idzie wysylka i sprzedaja tez na allegro ale tam nie ma znizki
-
Bixenon DS3 - Osram czy Philips?
MOZLIWE ZE NA TEJ STRONIE CO JEST TUV PODANA NA FORUM SA W OFERCIE Z KODEM RABATOWYM O 10% TANSZE JAK WSZEDZIE SA PONAD 600? TU WYCHODZI ZE 500
-
Bixenon DS3 - Osram czy Philips?
ja raczej rzadziej po zmroku no chyba że zimą po mieście. tak szczerze warto czy zakupić tańsze philips a za róznice zatankowac
-
Bixenon DS3 - Osram czy Philips?
a te philipsa ile mają lm? ossram droższy o ponad 120. sa wartev ponad 600?
-
-
Jaki żarnik D3S do bixenonów w A4 B8?
a jak te osram podczas deszczu i zimą się sprawują bo na yt tylko w normalnych warunkach pokazane
-
Bixenon DS3 - Osram czy Philips?
witam przymierzam się do wymiany żarników. Mam trzy opcję i nie wiem które wybrać. Oglądałem testy na yt philips white vision gen2 a osram cool blue int nex i nie widać za dużej różnicy według mnie a są droższe i nie wiem czy warto przepłacać. A jak z żywotnością tych żarników? PHILIPS D3S Xenon WhiteVision gen2 kolega ma w a3 i świecą daleko i ładnie białą barwą OSRAM D3S COOL BLUE INTENSE NEXTGEN 6200K te widzę że dużo osób sobie chwali ale boję się że za duża barwa i lipnie będą świecić jesienią OSRAM XENARC NIGHT BREAKER LASER D3S
madgra
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta