Treść opublikowana przez pppatrykkk
-
Problemy z kierunkowskazem w A4 B5
Witam dziś znów padły kierunkowskazy, tzn mrugną raz i przestają tak samo awaryjne, miesiąc temu została wymioniona manetka i przekaźnik , ma ktoś jakiś pomysł co padło tym razem?
-
Problemy z falującymi obrotami w A4 B5 1.6
ok, co mi jest potrzebne żeby samemu sczytać błędy? czy do mechanika muszę podjechać?
-
Problemy z falującymi obrotami w A4 B5 1.6
Witam kolejny raz, niestety chyba dla przypomnienia pacjent audi a4 b5 1997 w lpg, falujące obroty na rozgrzanym silniku przy dohamowywaniu czy puszczeniu nogi z gazu, jak się zatrzyma to wskakuje na normalne, na zimnym jest ok, dodam że jakiś czas temu poszedł mi ten plastikowy króciec gdzie jest zamocowany czujnik temperatury i wyciekł mi cały cały płyn chłodniczy, ale tempertatura silnika nie podszkoczyła, przypadkiem zauważyłem że go nie ma, mechanik wymienił ten plastik, teraz temperatura silnika zatrzymuje się tuż przed 90, a obroty falują, świece wymieniłem bo ostatnio jak stał 3 dni to nie odpalił, kręcił ale nie było zapłanu dodam że na gazie i benzynie chodzi tak samo, macie Panowie jakies pomysły? uszczelka pod glowicą?
-
Problemy z kierunkowskazem w A4 B5
tak to była manetka
-
Problemy z kierunkowskazem w A4 B5
- Problemy z kierunkowskazem w A4 B5
jeszcze jakby sięktoś znał to problem z szyberdachem... jedna prowadnica uszkodzona elektrycznie nie chce się otworzyć a już tym bardziej zamknąć tylko uchyla i nie potrafi zaskoczyć na równo, jest awaryjne, ale żeby to zrobbić trzeba odłączyć silniczek? bo zalało mi tylne siedzeinia i bagażnik , może mi ktoś pokazać jak wyglądają prowadnice przy zamkniętym szczelnie szyber? bo u mnie są w połowie drogi i dalej nie pójdzie- Problemy z kierunkowskazem w A4 B5
nie sprawdzałem auto mam od miesiąca, też myślimy że manetka z mechanikiem ale dziwne bo wygląda bże ktoś przerobił przekaźnik, bo jakim cudem działa jak go się przsunie w prawo a nowy powoduje zwarcie?- Problemy z kierunkowskazem w A4 B5
Witam, mój problem jest dość nietypowy bo pierwszy raz się z czymś takim spotkałem, otóz kupiłem b5 jakoś niedawno gościu mi odrazu powiedział że ma pewien mankament otóz żeby zadziałał kierunkowskaz w prawo trzeba przełączyć manetke i dodatkowo przełącznik awaryjnych również w prawo... wymieniłem przekażnik awaryjnych to wogóle nie działą kierunek w prawo tylko słychać bzyczenie przekaźnika, ma ktoś pomysł co było majstrowane? i co naprawić? - Problemy z kierunkowskazem w A4 B5