Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problemy z kierunkowskazem w A4 B5


pppatrykkk
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez Langista,

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mój problem jest dość nietypowy bo pierwszy raz się z czymś takim spotkałem, otóz kupiłem b5 jakoś niedawno gościu mi odrazu powiedział że ma pewien mankament otóz żeby zadziałał kierunkowskaz w prawo trzeba przełączyć manetke i dodatkowo przełącznik awaryjnych również w prawo... wymieniłem przekażnik awaryjnych to wogóle nie działą kierunek w prawo tylko słychać bzyczenie przekaźnika, ma ktoś pomysł co było majstrowane? i co naprawić? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie sprawdzałem auto mam od miesiąca, też myślimy że manetka z mechanikiem ale dziwne bo wygląda bże ktoś przerobił przekaźnik, bo jakim cudem działa jak go się przsunie w prawo a nowy powoduje zwarcie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jakby sięktoś znał to problem z szyberdachem... jedna prowadnica uszkodzona elektrycznie nie chce się otworzyć a już tym bardziej zamknąć tylko uchyla i nie potrafi zaskoczyć na równo, jest awaryjne, ale żeby to zrobbić trzeba odłączyć silniczek? bo zalało mi tylne siedzeinia i bagażnik , może mi ktoś pokazać jak wyglądają prowadnice przy zamkniętym szczelnie szyber? bo u mnie są w połowie drogi i dalej nie pójdzie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.08.2023 o 12:52, Langista napisał(a):

Możliwe że manetka padła, jakieś błędy vcds widzi?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dziś znów padły kierunkowskazy, tzn mrugną raz i przestają tak samo awaryjne,  miesiąc temu została wymioniona manetka i przekaźnik , ma ktoś jakiś pomysł co padło tym razem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...