Treść opublikowana przez Wolles79
-
Komunikat: "Awaria napędu! Proszę udać się do serwisu" w A4 B9 Allroad 2.0TFSI
Problem rozwiązany. Da zainteresowanych ! Przyczyną był uszkodzony zawór sterujący fazami rozrządu . Strona ssąca .
-
Komunikat: "Awaria napędu! Proszę udać się do serwisu" w A4 B9 Allroad 2.0TFSI
Dzień dobry, wróciłem z urlopu i wracam do problem. Kolega sprawdzał pompę wysokiego ciśnienia ma ok 100bar , ale przy obciążeniu spada do ok. 60 bar. Czy to są prawidłowe wartości?
-
Komunikat: "Awaria napędu! Proszę udać się do serwisu" w A4 B9 Allroad 2.0TFSI
Dzień dobry, pokrywa uszczelniona ,świece wymienione, cewki i wtryski ok. Przerywa nadal przy dynamicznej jeździe. Błędów nie mam . Może ktoś ma jakiś pomysł?
-
Komunikat: "Awaria napędu! Proszę udać się do serwisu" w A4 B9 Allroad 2.0TFSI
Witam, zrobiłem tak jak kolega radził .Mamy trzy błędy ? sprawa jeszcze nie do końca rozwiązania, ale już bliżej niż dalej. Ponadto na cylindrze w którym pokazały się błędy jest wyciek oleju z pokrywy silnika. W kanale świecy zebrało się troszkę oleju i być może to jest przyczyna.
-
Komunikat: "Awaria napędu! Proszę udać się do serwisu" w A4 B9 Allroad 2.0TFSI
Witam, dziś podczas wyprzedzania przy wysokich obrotach auto zaczęło nagle przerywać jakby brakowało paliwa. Przy czym zapalił się komunikat " awaria napędu proszę udać się do serwisu" myślałem już że zdechnie, bo przy delikatnym dodawaniu gazu problem poszarpywania się nasilał. Po do toczeniu się do miejsca gdzie mogłem się zatrzymać auto zaczęło jechać jakby nigdy nic. Koniec końców problem poszarpywania pojawia się tylko przy dynamicznej jeździe . Przy spokojnej normalnej jeździe nic się nie dzieje. Co może być przyczyną? Z góry dziękuję i pozdrawiam.
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
WAZZZF49HA009066
-
Hak holowniczy do Audi A4 B9
-
Hak holowniczy do Audi A4 B9
Bardzo dziękuję ?
-
Hak holowniczy do Audi A4 B9
Witam, bardzo proszę o podpowiedź w jaki sposób mogę sprawdzić, czy moja audi jest przystosowana do hak . Z góry dziękuję ?