Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Burzaa

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Mnie zastanawia czemu w polifcie zrezygnowali z żaluzji w dieslu. Benzyny ją mają a w dieslu wygląda jakby czegoś brakowało...
  2. jakieś większe zmiany?
  3. też tak kiedyś miałem i pamiętam, że udało mi się to naprawić przy pomocy VCDS, w którymś module zaznaczyłem, że ikonka internetu ma być zawsze widoczna.
  4. i jak po dwóch tygodniach? jakieś zauważalne różnice?
  5. to CarPlay/android auto.
  6. O dzięki! szukałem tego tylko sam boje się spróbować, więc poczekam na ochotników.
  7. Ja tak samo pytanie do osób, które to zrobiły czy po za zmianą cyfry coś istotnego się zmieniło?
  8. Tak jak pisał Muskel1 a co do różnic to zauważyłem, że można było tapetę ustawić, ale szczerze kiepsko to wyglądało. mi wgrywali 3620 bo miałem 3385 i problemy z bazą danych nawigacji. Podałem im numer TPI i wgrali dziwi mnie, że nie poszli dalej i nie wgrali 3853. Cóż, zrobię to sam.
  9. Dzisiaj byłem w salonie i roczniki 2024 mają softa 4318
  10. u mnie dzisiaj to samo… identyczny dźwięk jak z pierwszego filmu. Jutro dzwonię do ASO bo gwarancja jeszcze do czerwca. update: po diagnozie stwierdzili to samo co poprzednicy dowiedziałem się, że sama cześć w ASO (cały wał z podporą) kosztuje nieco ponad 10tys zł plus do tego robocizna. Jak będę już po wymianie to dam znać ile wyszło konkretnie. UPDATE: wał wymieniony na gwarancji 9.01. Nareszcie bez tego okropnego pisku oraz bez wibracji. Od razu bardziej komfortowa jazda. Zupełnie inne auto. podpytałem o sumę gdybym chciał to zrobić na własny koszt to w ASO na sekundowej ok 15tys zł.
  11. Musisz mieć VCP i plik zdc od A5. Sama operacja trwa 10 minut. Animacje da się zrobić tylko z tyłu (chyba, że masz matrixy z przodu ale one raczej miały w standardzie). Na tym forum nikt za darmo Ci niestety nie powie jak to zrobić…
  12. Hej, Montowałem sobie wczoraj moduł UP04 4G co prawda do innej kamerki (A810), ale podłączenie będzie takie samo. Wszystko podłączyłem pod bezpieczniki znajdujące się pod podstopnicą kierowcy: Stały plus 12v bierzesz z listwy „E" Plus po zapłonie z listy „D" masa jest na śrubie po prawo od bezpieczników tak trochę pod dywanikiem.
  13. no tak fakt najpierw było 3620, a póżniej do 3853.
  14. poszło elegancko zrobiłem update z 3281 na 3853. Soft ściągnięty za free.
  15. Dlaczego? to jak tam wyżej koledzy zainstalowali?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.