-
Burzaa obserwuje zawartość Montaż wideorejestratora w Audi A4 B9 , Aktywna żaluzja chłodnicy w Audi A4 B9 2.0 TDI , Dziwny dźwięk w Audi A4 B9 i 1 inny
-
Aktywna żaluzja chłodnicy w Audi A4 B9 2.0 TDI
Mnie zastanawia czemu w polifcie zrezygnowali z żaluzji w dieslu. Benzyny ją mają a w dieslu wygląda jakby czegoś brakowało...
-
Aktualizacja MIB w Audi A4 B9
jakieś większe zmiany?
-
Aktualizacja MIB w Audi A4 B9
też tak kiedyś miałem i pamiętam, że udało mi się to naprawić przy pomocy VCDS, w którymś module zaznaczyłem, że ikonka internetu ma być zawsze widoczna.
-
Aktualizacja MIB w Audi A4 B9
i jak po dwóch tygodniach? jakieś zauważalne różnice?
-
Aktualizacja MIB w Audi A4 B9
to CarPlay/android auto.
-
Aktualizacja MIB w Audi A4 B9
O dzięki! szukałem tego tylko sam boje się spróbować, więc poczekam na ochotników.
-
Aktualizacja MIB w Audi A4 B9
Ja tak samo pytanie do osób, które to zrobiły czy po za zmianą cyfry coś istotnego się zmieniło?
-
Aktualizacja MIB w Audi A4 B9
Tak jak pisał Muskel1 a co do różnic to zauważyłem, że można było tapetę ustawić, ale szczerze kiepsko to wyglądało. mi wgrywali 3620 bo miałem 3385 i problemy z bazą danych nawigacji. Podałem im numer TPI i wgrali dziwi mnie, że nie poszli dalej i nie wgrali 3853. Cóż, zrobię to sam.
-
Aktualizacja MIB w Audi A4 B9
-
Dziwny dźwięk w Audi A4 B9
u mnie dzisiaj to samo… identyczny dźwięk jak z pierwszego filmu. Jutro dzwonię do ASO bo gwarancja jeszcze do czerwca. update: po diagnozie stwierdzili to samo co poprzednicy dowiedziałem się, że sama cześć w ASO (cały wał z podporą) kosztuje nieco ponad 10tys zł plus do tego robocizna. Jak będę już po wymianie to dam znać ile wyszło konkretnie. UPDATE: wał wymieniony na gwarancji 9.01. Nareszcie bez tego okropnego pisku oraz bez wibracji. Od razu bardziej komfortowa jazda. Zupełnie inne auto. podpytałem o sumę gdybym chciał to zrobić na własny koszt to w ASO na sekundowej ok 15tys zł.
-
Jak zrobić animacje powitalne lamp Matrix w A4 B9 polift?
Musisz mieć VCP i plik zdc od A5. Sama operacja trwa 10 minut. Animacje da się zrobić tylko z tyłu (chyba, że masz matrixy z przodu ale one raczej miały w standardzie). Na tym forum nikt za darmo Ci niestety nie powie jak to zrobić…
-
Montaż wideorejestratora w Audi A4 B9
Hej, Montowałem sobie wczoraj moduł UP04 4G co prawda do innej kamerki (A810), ale podłączenie będzie takie samo. Wszystko podłączyłem pod bezpieczniki znajdujące się pod podstopnicą kierowcy: Stały plus 12v bierzesz z listwy „E" Plus po zapłonie z listy „D" masa jest na śrubie po prawo od bezpieczników tak trochę pod dywanikiem.
-
Aktualizacja MIB w Audi A4 B9
no tak fakt najpierw było 3620, a póżniej do 3853.
-
Aktualizacja MIB w Audi A4 B9
poszło elegancko zrobiłem update z 3281 na 3853. Soft ściągnięty za free.
-
Aktualizacja MIB w Audi A4 B9
Dlaczego? to jak tam wyżej koledzy zainstalowali?