Treść opublikowana przez Burzaa
-
Aktywna żaluzja chłodnicy w Audi A4 B9 2.0 TDI
Mnie zastanawia czemu w polifcie zrezygnowali z żaluzji w dieslu. Benzyny ją mają a w dieslu wygląda jakby czegoś brakowało...
-
Aktualizacja MIB w Audi A4 B9
jakieś większe zmiany?
-
Aktualizacja MIB w Audi A4 B9
też tak kiedyś miałem i pamiętam, że udało mi się to naprawić przy pomocy VCDS, w którymś module zaznaczyłem, że ikonka internetu ma być zawsze widoczna.
-
Aktualizacja MIB w Audi A4 B9
i jak po dwóch tygodniach? jakieś zauważalne różnice?
-
Aktualizacja MIB w Audi A4 B9
to CarPlay/android auto.
-
Aktualizacja MIB w Audi A4 B9
O dzięki! szukałem tego tylko sam boje się spróbować, więc poczekam na ochotników.
-
Aktualizacja MIB w Audi A4 B9
Ja tak samo pytanie do osób, które to zrobiły czy po za zmianą cyfry coś istotnego się zmieniło?
-
Aktualizacja MIB w Audi A4 B9
Tak jak pisał Muskel1 a co do różnic to zauważyłem, że można było tapetę ustawić, ale szczerze kiepsko to wyglądało. mi wgrywali 3620 bo miałem 3385 i problemy z bazą danych nawigacji. Podałem im numer TPI i wgrali dziwi mnie, że nie poszli dalej i nie wgrali 3853. Cóż, zrobię to sam.
-
Aktualizacja MIB w Audi A4 B9
-
Dziwny dźwięk w Audi A4 B9
u mnie dzisiaj to samo… identyczny dźwięk jak z pierwszego filmu. Jutro dzwonię do ASO bo gwarancja jeszcze do czerwca. update: po diagnozie stwierdzili to samo co poprzednicy dowiedziałem się, że sama cześć w ASO (cały wał z podporą) kosztuje nieco ponad 10tys zł plus do tego robocizna. Jak będę już po wymianie to dam znać ile wyszło konkretnie. UPDATE: wał wymieniony na gwarancji 9.01. Nareszcie bez tego okropnego pisku oraz bez wibracji. Od razu bardziej komfortowa jazda. Zupełnie inne auto. podpytałem o sumę gdybym chciał to zrobić na własny koszt to w ASO na sekundowej ok 15tys zł.
-
Jak zrobić animacje powitalne lamp Matrix w A4 B9 polift?
Musisz mieć VCP i plik zdc od A5. Sama operacja trwa 10 minut. Animacje da się zrobić tylko z tyłu (chyba, że masz matrixy z przodu ale one raczej miały w standardzie). Na tym forum nikt za darmo Ci niestety nie powie jak to zrobić…
-
Montaż wideorejestratora w Audi A4 B9
Hej, Montowałem sobie wczoraj moduł UP04 4G co prawda do innej kamerki (A810), ale podłączenie będzie takie samo. Wszystko podłączyłem pod bezpieczniki znajdujące się pod podstopnicą kierowcy: Stały plus 12v bierzesz z listwy „E" Plus po zapłonie z listy „D" masa jest na śrubie po prawo od bezpieczników tak trochę pod dywanikiem.
-
Aktualizacja MIB w Audi A4 B9
no tak fakt najpierw było 3620, a póżniej do 3853.
-
Aktualizacja MIB w Audi A4 B9
poszło elegancko zrobiłem update z 3281 na 3853. Soft ściągnięty za free.
-
Aktualizacja MIB w Audi A4 B9
Dlaczego? to jak tam wyżej koledzy zainstalowali?
-
Aktualizacja MIB w Audi A4 B9
Mam wersję 3281 i ściąga mi się 3853 czy mogę zrobić normalnie update? czy trzeba będzie później flashować jakieś sterowniki?
-
A4 B9 FL 2022 - błąd SIM
Cześć, udało się naprawić? Mam ten sam problem…
-
Błąd ABS w oryginalnym składanym haku U041500
Dzięki za zainteresowanie. Hak zamontowany fabrycznie. załączam dwa logi obd11 oraz vcds. usunąłem z nich tylko VIN i przebieg Log-WAUZZ.txt OBDeleven_Log.txt
-
Audi Connect myAudi w Audi A4 B9
Mam to samo dodatkowo radio DAB kupiłem za 1Euro, a w polskim sklepie nie jest w ogóle dostępne Jest tam jeszcze jedna opcja, która ni jest dostępna w polskim sklepie: @Muskel1 czy możesz bardziej rozwinąć o co chodzi? Nie znam niemieckiego, a tłumacz średnio sobie radzi
-
Wymiana lusterka wstecznego ze zwykłego na fotochromatyczne w Audi A4 B9
Wiązkę kupiłem na stronie Vaginstal. Szczerze polecam koszt to coś koło 120zł. Wygląda jak oryginał i jest bardzo czytelna instrukcja gdzie podłączyć
-
Błąd ABS w oryginalnym składanym haku U041500
Czołem! chciałbym zapytać Was czy może macie jakiś pomysł dlaczego ciągle wyświetla się błąd w module Trailer Control (fabryczny składany hak) jak poniżej: Kod błędu: U041500 Sterownik systemu ABS - Niewiarygodny sygnał. Błąd jest tylko na komputerze diagnostycznym (czy to VCDS czy OBD11) Auto mam od dwóch miesięcy - kupiłem w audi select plus, więc mam jeszcze prawie rok gwarancji natomiast nie mam ochoty jeździć do serwisu z taką błahostką, bo na desce nie ma żadnych problemów. Co prawda nie podłączałem jeszcze nigdy przyczepki do haka, więc nie mam pewności czy wszystko działa. Patrzyłem kodowanie sterownika ABS i wygląda, że jest dobrze. 20k temu wymieniany był zbiornik Adblue + sterownik, bo wiadomo była w nim woda i myślę, czy podczas tej wymiany serwis nie uszkodził jakiegoś przewodu od haka? Może macie jakiś pomysł co mogę jeszcze sprawdzić? Błąd po skasowaniu pojawia się po ponownym uruchomieniu auta.
-
Wymiana lusterka wstecznego ze zwykłego na fotochromatyczne w Audi A4 B9
Jako ciekawostkę napiszę, że montowałem u siebie w polifcie lusterko fotochrom i zadziałało bez kodowania nawet nie znalazłem info gdzie miałbym to włączyć