Treść opublikowana przez MaTIII689
-
P0087 Fuel Rail/System Pressure Too Low
wymiana hfpf pomogła
-
P0087 Fuel Rail/System Pressure Too Low
dzięki dam znać czy pomogło
-
P0087 Fuel Rail/System Pressure Too Low
Wlasnie bede wstawiał inną dzisiaj powiedz mi sprężynę smarować olejem?
-
P0087 Fuel Rail/System Pressure Too Low
Wymieniony został jest napisane bede próbował inną hfpf montować
-
P0087 Fuel Rail/System Pressure Too Low
Log-WAUZZZ8E86A088605-277610km-172498mi.txt
-
P0087 Fuel Rail/System Pressure Too Low
a póki co bez tego da radę coś wymyśleć? dodam że jak odpiąłem wtyczke z czujnika na hfpf tego co lubi pękać pokazuje przerwę w obwodzie i chodzi tak samo
-
P0087 Fuel Rail/System Pressure Too Low
Oj sorki już zmieniam niestety nie mam przy sobie logów z auto scana pacjent to a4b7 2005 2.0tfsi 200 koni
-
P0087 Fuel Rail/System Pressure Too Low
Witam borykam się ostatnio z tym błędem P0087 - 002 - Too low po skasowaniu błędu i próbię przygazowania auto zaczyna bulgotać dodam że z 200 koni zrobiło się max 50 Wymieniony został popychacz na hfpf (Nie był przebity na wylot) 986cd0f5-bd6c-4c61-92ca-38c7fa88261b.mp4
-
Konwersja pompy oleju z 2.0 tfsi gbg na 1.8t
@bdrezek91 jaką wstawiałeś aluminiową czy plastikową?
-
Konwersja pompy oleju z 2.0 tfsi gbg na 1.8t
dużo przerabiania jest?
-
Konwersja pompy oleju z 2.0 tfsi gbg na 1.8t
@bdrezek91 wiem że taki lekki odkop ale poradziłeś sobie z tym problemem? Bo tak się składa że mam taki sam silnik