-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
chodzi mi o uzytkownika DEV
-
bartex123 obserwuje zawartość Co to za rurka przy silniku 1.8T w A4 B7? , Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7 , Układ chłodzenia w A4 B7 1.8T i 2 innych
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
witam , jak można do ciebie napisać na forum , albo zobacz mój post o układzie chłodzenia pozdrawiam
-
Układ chłodzenia w A4 B7 1.8T
Witam , wymieniałem rozrząd i zlałem cały płyn, zleciało z 5 litrów dołem z kranika itp i z 1.5 litra po wyjęciu pompy wody na moje oko miedzy 6,5 a 7 litrów zlałem(instalacja lpg) i tak czytam ze pojemność 7 l i teraz po zalaniu weszło 5 litrów auto dochodzi do 90 stopni i nie rośnie więcej(na postoju) w sumie wszystkie węże gorące od nagrzewnicy tez w środku leci ciepłe powietrze .( Auto cały czas na postoju) no i po pewnym czasie zaczyna się gotować mimo że wentylatory załączają się . Co dalej z tym brakującym płynem , co robić? cały czas mówimy o aucie na postoju nie było jeszcze jazdy . płyn z weża z dziurką przy podszybiu leci , co z korkiem odpowietrzającym na rurce na silniku?
-
Wyciek oleju za filtrem w A4 B7 1.8T
tak już wiem dzięki
-
Wyciek oleju za filtrem w A4 B7 1.8T
witam załączam zdjęcia wyciek jest obok podstawy filtra oleju z tego czegoś, z oringu też się lekko poci ale to pikuś z uszczelki filtra nie widze zeby było mokre , cieknie z teko czegoś nie wiem co to jest rureczka od tego zagina sie i idzie gdzieś do góry te niewyrażne zdięcia to nie z mojego auta, a to normalne to z mojego , na czerwono jest wyciek i zbiera sie na rancie bloku , jak sie nazbiera to scieka po misce olejowej , co to z cudo z którego leci/ pozdrawiam
-
P0012 po wymianie paska oraz napinacza rozrządu w A4 B6 1.8T
na zdjęciu masz 14 ogniw między znacznikami, a ma być 16
-
Co to za rurka przy silniku 1.8T w A4 B7?
jestem po wymianie uszczelki pod napinaczem, ślizgów , i łańcuszka, plus uszczelka pokrywy zaworów, silnik po płukance millers , olej millers 5w40 trident świece denso irydowe (były boscha 60 tyś na lpg) zrobione teraz 500km wyciek tragiczny zrobiony, teraz obserwuję nad filtrem oleju mi sie chyba poci tam jest oring na chłodnicy oleju, i kilka kropel płynu chłodzocego mam czasami na samym dole skapnie z okolic pompy wody chyba . Na bagnecie po 500 km nic nie ubyło jeszcze silnik chodzi bardzo spokojnie i równo, w trasie z godnie z przepisami dało sie zejsc ze spalaniem do 5,8 benzyny 7,5-8 lpg
-
Co to za rurka przy silniku 1.8T w A4 B7?
ok, poszukałem jakiś zdjeć w internecie i cos podobnego znalazłem w b8. i jest to wiązka , tylko ten otwóe w metalu to jak dziura a w niej nie widać żadnego przewodu
-
Co to za rurka przy silniku 1.8T w A4 B7?
Witam zdjęcie jest zrobiony od dołu (po jednej stronie tłumik a po drugiej skrzynia) co to za rurka , nie mogę jej namierzyć od czego to .Na zdjęciu niebieskie linie to karbowana plastikowa rurka , chyba elastyczna . żółte to metalowa i w niej jest jak by rozerwana dziura i z tej dziury jak widać chlapie olejem ale chyba nie płynnym tylko takim powietrzem z olejem, to jest coś od odmy albo od turbo ,ale skąd dokąd to nie mam pojęcia ,wiem ze nad skrzynią od góry po stronie turbo tez taka idzie kawałek metalowej i karbowana w nią wchodzi tak jak by luzem i w tej na zdjęciu tez wygląda że te plastikowe wchodzą luzem silnik 1.8 t bfb A4 B7 całość jest zalana olejem z innego wycieku wyżej który już został zrobiony
bartex123
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta