Dzięki wielkie za to
Tak mi się wydaję, bo dzisiaj jak jechałem, podjechałem blisko drugiego samochodu i nic się nie wydarzyło. A asysta kierowcy na FIS mam tylko przód auta i nic więcej nie pokazuje.
Dzięki wielkie , takiego opisu nie znalazłem nigdzie... Zastanawia mnie tylko po co jest dostępny asysta kierowcy i audi pre sense a nie działa. Chyba że ja nie umiem tego uruchomić/skorzystać z tego. Sorki że nowy i marudzę ale od tygodnia mam dopiero a4 a poprzednie audi nie miało takich opcji.
Witam. U mnie w adaptacjach nie ma tych funkcji, znalazłem jeszcze taki opis:
Unit 09
Coding
Byte 5, activate Bit 0, Bit 5 and Bit 6
Unit A5
Coding
Byte 21, activate Bit 5
Ale w vcds trochę inaczej to wygląda u mnie...
Tak samo niby mam asystent pasa ruchu domyślnie ale nie działa. Jest ktoś w stanie pomóc ? Z góry dziękuję.