Treść opublikowana przez madik_1
-
Od czego jest ta wtyczka w Audi S4 B6?
to pewnie jest przygotowane fabrycznie do wersji z tak się domyslam może z tą wtyczką 2 pinowa jest tak samo? ale też dziwne bo mój kumpel jej wogole nie ma?
-
Od czego jest ta wtyczka w Audi S4 B6?
hm to już jest jakiś trop bo u mnie homelinka brak fabrycznie ale czy tak by se wtyczka luzem była wiązka musi być fabryczna bo auto nie było bite ani składane z kilku.
-
Od czego jest ta wtyczka w Audi S4 B6?
a napięcie nie wiem będę w domu to sprawdzę na wszelkie możliwości
-
Od czego jest ta wtyczka w Audi S4 B6?
jak wyjmiesz lampe od strony kierowcy powinieneś ją namierzyć jak masz bynajmniej tak u mnie się okazuje
-
Od czego jest ta wtyczka w Audi S4 B6?
jak dla mnie dziwne bo bixenon ori porównywane u kolegi ma tak samo a ta wtyczka z dwoma pinami jest tylko po lewej stronie po prawej nie a wtyczka do lampy jest powiązana z kablem od czujnika zderzeniowego analogicznie z drugiej strony tak samo jak u kolegi czyli ori tylko u niego tej wtyczki z 2 pinami nie ma
-
Od czego jest ta wtyczka w Audi S4 B6?
z wyposażenia wynika że bixenon jest ori a wtyczki do lamp idą tak samo jak u kumpla gdzie tez ma ori bixenon wtyczka do lampy powiązana z kablem do czujnika zderzeniowego
-
Od czego jest ta wtyczka w Audi S4 B6?
Po wyjęciu lampy lewej strona kierowcy ukazała mi się wolna wtyczka 2 pinowa nie wpieta piny są zaśniedziałe więc domyslam sie ze wpieta nigdzie nie jest dlugo może ktoś wie od czego to jest? dodam ze wchodzi w ori instalacje zderzaka. S4B6 2003
-
Jakiej firmy sondę lambda wybrać do Audi S4 B6 4.2?
Właśnie pare osób tez mowilo mi, ze mam boscha wziac, w s4 numer orginalu to 06A906262BE i pod tym numerem występują boscha sondy jako zamiennik orginału czy tam ori. Z tego numeru w katalogu w sklepie zamowilem boscha i pierburga, ale skuszę się chyba na boscha. W ASN nie wiem czy są takie same, ale coś na internecie mi się przewinęło. W 4.2 z tego co wiem szedl też bosch jak cala reszta. Kupiłem boscha spelnia funkcje myślę że pochodzi zamykam temat
-
Jakiej firmy sondę lambda wybrać do Audi S4 B6 4.2?
Witam padła mi sąda lambda, strona kierowcy miedzy kolektorem a katalizatorem, jakis czas temu jest to zamiennik FAE (byla wcześniej zmieniana nie przezemnie) i teraz jaką wybrać bosch czy pierburg dodam że auto jest w gazie a różnica pare złotówek pomiedzy jedną a drugą mi nie robi ma chodzic. W sklepie powiedziano mi że na boscha byly reklamację a na pierburga nie z czego bochsa sond jest sporo a pierburga tylko 3 u nich na cały kraj i lepiej się pierburg sprzedawał. Znajomy polecił mi żebym wziol boscha bo podobno byly jako ori ladowane ale pierburg tez nie będzie zły. Pytam bo sam nie wiem która wybrać żeby to chodziło jakis czas a nie kilka miesiecy zarowno na pb jak i na gazie. Dodam że wtyk ma 6pin s4 b6 4.2 ?
-
Problem z 09 MCE w S4 B6
zmieniłem kodowanie na takie jakie podałeś i wszytko dziala. dzięki temat zamykam
-
Problem z 09 MCE w S4 B6
dzięki za podpowiedzi sprawdze jeszcze raz wiązka bo wlacznik raczej wykluczam. Słyszałem że włącznik musi być z takim samym numerem jak był to tego z B7 nie brałem pod uwagę. Spróbuję to kodowanie które napisałeś tak nie mam haka i mam bixenony.
-
Problem z 09 MCE w S4 B6
Witam może ktoś będzie wiedział o co chodzi, badz mnie nakieruje. Mianowicie kupilem oryginalny wlaczik świateł, posiadam 8E0 941 513 B ,ponieważ miałem zamiennik z tym samym oznaczeniem i z takim powinien byc i myślałem, że to on robi problem, ale jednak nie, światła świecą w każdej pozycj, nie działają fotochromy, nie dziala tryb auto, odprowadzanie do domu, czujnik deszczu i zmierzchu. Przy odpaleniu auta prawa albo lewa postojowka z przodu nie siwieci, po ponownym odpaleniu po czasie badz po chwili jezdzenia, błąd spalonej żarówki gaśnie i postojowka świeci .Czy tryb skandynawski jest włączony? Tego nie wiem, w sterowniku 09 było kodowanie z końcówka 013, zmieniłem kodowanie na 011 wyczytałem, że to fabryczne niby się zakodowalo, ponieważ wartość zmieniła się z 013 na 011, wiązka nie jest nigdzie przetarta, wtyczki na miejscu, bezpieczniki w skrzynce sprawdzone i nie wiem czy problem nie leży w samym MCE oznaczenie 8E0 907 279 F dodam, że w błędach modułu jest błąd od wlaczika świateł 01800, po kasowaniu wraca, nie ma znaczenia jaki jest wpięty wlacznik czy ori czy zamiennik tak samo. Po odłączeniu wlacznika, gdy nie ma żadnego światła dalej świecą ogolnie nie da się ich wyłączyć czy to wina modułu czy może być zle jakoś zakodowany albo jest jeszcze jakiś przekaznik badz bezpiecznik, o którym nie wiem, za podpowiedzi w tym temacie będę wdzięczny, bo już nie wiem co mam dalej robić. Całe wymienione wyposażenie, które nie działa jest oryginalne nie dokładane. Auto z 2003 roku s4 b6 ?
-
Jaki włącznik świateł do S4 B6?
Dzięki za podpowiedź. Właśnie nie wiem, jaki był tu nr orginalnie, więc sprawdzenie po VINie to będzie chyba najlepsza opcja.
-
Jaki włącznik świateł do S4 B6?
Witam, pewnie temat był poruszany, ale nie mogę znaleźć nic takiego, co by mi odpowiedziało na pytanie. Mianowicie od niedawna posiadam s4 b6 2003 rok i muszę zmienić wlacznik swiatel, planuje kupic uzywany orginał, ponieważ zamiennik, ktory jest w samochodzie to totalny badziew, światła świecą się w każdej pozycji, nie działają fotochromy? wyczytałem, że włącznik tez jest za nie odpowiedzialny, tak samo nie działa funkcja auto wraz z coomimg home, panel z pokretelem w ogole się nie podswietla i czujnik zmierzchu tak samo, raczej nie działa zamiennik mam o numerach 8E0 941 513 z końcówka B mam możliwość kupna wlacznika beż żadnej końcówki, sam numer z funkcją auto i czy ten włącznik bez żadnej końcówki będzie działał tak jak powinien czyli, że wszytko wróci do normy, fotochrom ch i funkcja auto wraz z prawidłowym działaniem wybranych swiatel na wlaczniku. Czy muszę szukać z literka B na końcu lub inną? Jak ktoś wie o co chodzi w tym temacie lub miał podobny problem i się z nim uporał byłbym wdzięczny. ? poniżej foto mojego aktualnego