Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

madik_1

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez madik_1

  1. to się zgadza wszystko podłączyłem jak w twojej rozpisce dodałem przekaznik dodatkowo miedzy moduł a przełącznik drl żeby sygnał tylko dawał z przełącznika ale dalej na pinie 3 zasilanie drl odcina prąd po przylaczeniu kabelka od przekaźnika wiec nie daje prądu na moduł drl
  2. cześć montuje u siebie moduł swiatel dziennych wszystko robię pod kierownicą przy mce podłączenie swiatel mijania do dziennych pozycji do rozłączania modułu mam teraz zostało mi zrobic zasilanie po zapłonie modułu zakupiłem dodatkowo przełącznik drl/clh z b7 z wtyczka przelutowalem nowa wtyczka od wlacznika zamiast starej clh i zostal mi jeden kabelek niebiesko czerwony wnioskuję ze odpowiada on za drl bo na pozycji 1 jest na nim 12v+ a na pozycji 0 napięcia nie ma podłączając pod niego kabelek z modułu +12v napiecie znika po odcięciu powraca moze ktos wie o co chodzi jak to rozwiązać
  3. całego nie tyle co sie dalo na aucie choc pewnie dużego efektu to nie dało
  4. wyczyściłem wszystko tam na ile można bylo przed zmianą zębatki z tego syfu tylko jak sie okazało drugą zjadło w ten sam sposób na środku zębów i teraz sie zastanawiam czy zmieniać kolejna zębatke bo jak na moje to z tą sruba jest cos nie tak
  5. Witam borykam sie z problem solardachu u mnie dość długo a mianowicie strzelanie przy otwieraniu i zamykaniu uchylaniu wymieniłem zębatke na silniczku niestety dalo to efekt tylko na miesiąc po miesiącu znów zaczął strzelać a teraz to wogole nie da sie go otworzyć przez to że zęby zębatki są wyszczerbione na tyle że nie zazębia sie w tą śrubę co jest w obudowie solara podejrzewam że jest problem z tą śruba co wchodzi w nią zębatka od silniczka i przez nią szczerbi zęby czy jest jakis sposób na wymianę tej sruby czy zostaje wymiana na drugi sprawny solar? pozdrawiam
  6. tez myślałem nad takim rozwiązaniem
  7. mniej więcej tak jak opisałem ze pucha zostawiona jak ori czy ją od środka przerabiał?
  8. hm ciekawe rozwiązanie, a o jaki przycisk dokładnie chodzi? po wklepaniu numeru w internet wyskakuje mi silniczek szyby. a krokowy jakis dokładnie masz do polecenia?
  9. Witam przerabiał ktos moze ori wydech koncowy w s4 b6 ten na klapach tak zeby strona z klapą byl przelot a ta bez klapy tak jak jest czyli cicha? I jakieś rozwiązanie na manualne sterowanie tą klapą czyli jakiś kontroler na podcisnienia na pilota cos w tym stylu albo ori instalacja z zaworkiem da sie przerobić np pod przycisk? pozdrawiam
  10. Witam, zakupiłem sobie włącznik z A4 B7 z końcówką D do B6, gdzie miałem z końcówką B, MCE w wersji High końcówka F, ori auto światła, CLH, fotochrom, czujnik zmierzchu. Po podpięciu włącznika z B7 wszystko działa oprócz przeciwmgielnych na pozycji przełącznika na światła mijania. Na pozycjach działają przód i tył. Jest ktoś w stanie powiedzieć, jakie piny trzeba przełożyć bądź zmostkować, albo co innego trzeba zrobić? Pozdrawiam.
  11. Witam mam mały ale drażniący mnie problem mianowicie na fisie komunikat o przepalonej żarówce. Po podłączeniu vcds wyskakuje błąd 00985 czyli od żarówki światła tylnego po prawej stronie M2 przerwa w obwodzie. Sprawdziłem światła i żarówka wstecznego w tej prawej lampie byla spalona więc zmieniłem na nową styki czyste w innych zarowkach również i nic to nie zmieniło. Dodam że mam bixy i zmieniłem oprawki postojowych z h6w na h5w bo denerwowało mnie ciągłe spalanie sie żarówek tych h6w. Czy to może być właśnie przyczyną że na postojach są żarówki w teori słabsze niż powinny być i przez to wyrzuca ten błąd? pozdrawiam
  12. Cześć tak sie zastanawiam nad zmianą dokładki zderzaka tylnego w s4. Chodzi mi po głowie dokladka z s4 cabrio albo s4 b7 na 4 końcówki. Aktualnie mam u siebie ori wycięte z 2 na 4 koncowki i jakoś mi to tak nie wygląda. Orientuje się ktoś czy take cos da radę zrobić? wiadomo bez docinania lepienia się nie obejdzie ale to myślę najmniejszy problem jeżeli dokladki będą takiej samej długości oraz wielkości jak ta w b6. Pozdrawiam
  13. Mam i ja. Według mnie efekt warty czasu spędzonego przy tym.
  14. Myślałem właśnie nad jakimś drutem, tylko nie mogłem wymyślić jaki dokładnie. Dzięki za rade
  15. w razie co będę uderzać
  16. Dobra dzięki za podpowiedzi. W weekend będę wlaczył, jak się uda to również pokaże efekt.
  17. Patrzałem wcześniejsze strony to też myślałem zeby tak podłączyć. Przy przeciąganiu przez samo lusterko i przelotkę kabelków sporo flustracji? jakiś patent na to masz?
  18. gdzie się wpinałeś? napiszesz coś więcej?
  19. Temat zamykam, kupiłem przekaznik wraz z gniazdem. Zrobilem do niego instalacje, plus stały jeden z zacisków pod kierownicą a plus po zapłonie z kostki radia jeden z czerwonych kabelków, w moim przypadku rsnd. Masa z śrubki budy tam gdzie jest ori wpięcie przy nogach pasażera pod plastikiem. Cały stały plus zabezpieczony bezpiecznikiem 15A zaraz za wpięciem się w zacisk i umieszczony przy skrzynce z bezpiecznikami.
  20. Dzięki będę patrzal. Znajdę dam znać jak wyszło.
  21. Wiesz może gdzie w MCE wpiąć się dokładnie? Bo masa wiadomo może iść gdzie indziej tam gdzie jest przyłącze masowe. Główny zacisk jest tam pod kierownicą? te czerwone grube przewody?
  22. Witam dokładam dodatkowe gniazdo 2x12v w schowek pod ładowarkę do telefonu 36w i oświetlenie pod nogi ledowe z kontrolerem (4 punkty świetlne) i się zastanawiam skad pociągnąć zasilanie tak aby było po stacyjce albo jeszcze myślałem pod oświetlenie wnętrza tzw. tak jak podświetlają się klawisze od radia wlacznik swiatel itp. zależy mi na tym żeby prąd do gniazda a co za tym idzie pod dołożone oświetlenie z kontrolerem szedl wraz z przekręceniem kluczyka albo z załączeniem oświetlenia i analogicznie gasło mam światła automatyczne więc stąd ten pomysł. Może ktoś ma pojecie gdzie się wpiąć żeby nie obciążyć instalacji za bardzo albo jakis inny pomysł na rozwiązanie tego. Dołożone gniazdo zapalniczki będzie dodatkowo zabezpieczone bezpiecznikiem 15a tak jak jest to w przypadku fabrycznego gniazda. Pozdrawiam
  23. będę w domu to spojrze jak mialem raz ściągnięty zderzak to nie widziałem nic a może nie zwrocilem na to uwagi?
  24. faktycznie nie zwróciłem na to wcześniej uwagi
  25. faktycznie dziwne to by wyjaśniało bo pdc z przodu nie mam i homelinka tez a w schematy zaglądałem to moduł przychodzi gdzies w tamto miejsce obok sprysku. myślę że temat można zakończyć rozwiązaniem zagadki?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.