Treść opublikowana przez Kejti96
-
Przycisk klimatyzacji nie działa w Audi A4 B8
Pan generalnie inne rzeczy tam ogarnia u siebie, więc i tak dobrze że nie naciągał czy coś i odesłał gdzieś indziej. Ale ciekawi mnie co to może być, czyli czynnik wychwytuje, bo przycisk działa ale problem leży gdzie indziej. Będę po majówce szukać u siebie kogoś, bo bez klimy to nie jazda...
-
Przycisk klimatyzacji nie działa w Audi A4 B8
Byłam dzisiaj u gościa co uzupełnia czynnik i przy okazji podłączył komputer. Czynnik uzupełniony i od razu przycisk działa ale dalej nie chłodzi. Na komputerze za dużo nie wyszło, przy włączaniu i wyłączaniu było widać jakieś ruchy w komputerze, ale pan nie był pewny co to może być. Odesłał mnie żeby sprawdził to ktoś jeszcze. Według niego to jakiś zawór albo kompresor? Nie pamiętam teraz dokładnie. Ale w każdym razie czynnik spowodował, że idzie włączyć przycisk AC, ale nie leci zimne powietrze.
-
Problem z lampą LED w Audi A4 B8
Odkopuję, dzisiaj ze znajomym elektrykiem ogarnęliśmy. Problem był w kostce, niby łączyła ale jednak styki nie dochodziły do końca. Problem z przeciwmgielnym też rozwiązany. Nie stykała żarówka. Ogólnie kaszana totalna w tych kablach. Dalej nie jest tam idealnie ale problem był w stykach nie lampie. Więc temat uważam za rozwiązany.
-
Przycisk klimatyzacji nie działa w Audi A4 B8
Tak myślałam, że bez podłączenia się nie obędzie, chociaż gdzieś tam nadzieja była że może ktoś się spotkał z tym. Postaram się ogarnąć do mechanika, bo jak ostatnio byłam to kompletnie nie kojarzę czy działała wtedy, bo miałam podłączane w związku z innym problemem, ale nic nie mówił żeby było z klimą coś.
-
Darmowy dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Kejti96 skomentował(a) Hugo wpis na blogu w Darmowy Dekoder VIN Audi, VAG i Inne Marki – Dane Techniczne i WyposażenieVF7GJKFWC93314884
-
Przycisk klimatyzacji nie działa w Audi A4 B8
Hej, przeszukałam forum, znalazłam w sumie jeden temat podobny do mojego, ale odwrotny. Tzn tam był problem z włączonym cały czas przyciskiem AC, a u mnie świeci się tylko przy odpaleniu auta i po paru sekundach gaśnie. Jak próbuję wcisnąć to po przytrzymaniu świeci ale jak puszczę to nie świeci. Klimatyzacja jednostrefowa. Czynnik nie wiem czy był nabijany, auto kupiłam zimą, generalnie np. z zaparowanymi szybami problemu nie było aż takiego, więc myślałam ze wszystko ok. Ale robi się ciepło i dzisiaj na dworze 20 stopni pokazywało, nawiew włączyłam na LO a powietrze takie sobie, coś tam chłodniejsze ale nie takie jakie leci z klimy np. w innym aucie co mam. Załączam filmik jak to wygląda. Póki co kierowałam się radami żeby sprawdzić bezpieczniki, ale całość działa więc myślę że to nie to, sprawdziłam bezpiecznik ze strony pasażera, kostkę też wypięłam, nie są zaśniedziałe. Wyciągnąć panel i przeczyścić przycisk? Taki problem miał kolega z postu o ciągle włączonym przycisku. Póki co nie mam jak podłączyć się do komputera, więc szukam wskazówek. IMG_2546.MP4
-
Darmowy dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Kejti96 skomentował(a) Hugo wpis na blogu w Darmowy Dekoder VIN Audi, VAG i Inne Marki – Dane Techniczne i WyposażenieVF7GJKFWC93314884
-
Problem z lampą LED w Audi A4 B8
Dobra to ogarniam elektryka i zobaczymy co tam jest, bo sama raczej nie dojdę w tej plątaninie. Niestety kogoś poniosła fantazja robiąc taki bajzel w kablach tam...
-
Problem z lampą LED w Audi A4 B8
Też tak strzelam, ogólnie było ok, ale wcześniej zakładałam temat z pytaniem o przewody, bo podłączałam kamerę cofania. Ale widocznie musiałam coś tam ruszyć i padło. Generalnie styki zaśniedziałe też tam są, psikałam preparatem ale dużo nie dało, spróbuję jeszcze w weekend zajrzeć. Czyli generalnie szukać najpierw problemu w kablach? Bo cofania światło z tamtej strony działa, bo kamerę mam podłączone pod ten przewód.
-
Problem z lampą LED w Audi A4 B8
Wyglądają jak te poniżej. Nie mam pojęcia czy były dokładane, tak kupiłam już auto. Ale sądząc po kablach a bardziej izolacji na nich, mogły być dokładane przez kogoś jeszcze wcześniej niż poprzedni właściciel.
-
Problem z lampą LED w Audi A4 B8
Hej, mam problem z lampą led w klapie bagażnika. Wydaje mi się że przy montażu kamery cofania coś ruszyłam z kablami i lampa przestała działać. Wyskakuje komunikat o przepalonej żarówce tylnej lampy i tylnego światła przeciwmgielnego. Przeszukałam dział ale nie znalazłam do końca odpowiedzi na swoje pytanie. Wyczytałam, że może być właśnie problem gdzieś z kablem? Ale chciałam się rozeznać póki nie ogarnę elektryka. I druga wątpliwość, czy można zamienić cały komplet lamp led z tyłu na zwykłe? Czy wiąże się to też z jakimś kodowaniem? Bo wszędzie są poradniki i zapytania o wymianę zwykłych na led a na odwrót nie. To w ogóle możliwe i w miarę łatwe do ogarnięcia?
-
Przewód od świateł cofania w Audi A4 B8
Ja nie, ale nie wiem czy poprzedni właściciel czy ktoś jeszcze wcześniej
-
Przewód od świateł cofania w Audi A4 B8
-
Darmowy dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Kejti96 skomentował(a) Hugo wpis na blogu w Darmowy Dekoder VIN Audi, VAG i Inne Marki – Dane Techniczne i WyposażenieWVWZZZ3CZ6P097163
-
Przewód od świateł cofania w Audi A4 B8
Hej, mam pytanie, który przewód jest od świateł cofania, a który od masy? Próbuję podłączyć kamerę cofania, mam przeciągnięte przewody ale nie wiem do jakich przewodów od auta mam się dokładnie podłączyć. W starym aucie (vw) wiedziałam jakie to kolory ale tu są inne i nie mam pojęcia które niestety. Wrzucam zdjęcia prawej i lewej strony.
-
Jaki emulator zmieniarki pasuje do MMI 2G High w Audi A4 B8?
Dziękuję Ci bardzo za pomoc
-
Jaki emulator zmieniarki pasuje do MMI 2G High w Audi A4 B8?
Ok, rozumiem. A czy coś z tej strony nadaje się do mojego radia? Np. to Audi A4 A5 A6 A8 Q7 MMI 2G BT/USB/SD/AUX? https://sklep.wefa.pl/produkt/audi-a4-a5-a6-a8-q7-mmi-2g-bt-usb-sd-aux/
-
Jaki emulator zmieniarki pasuje do MMI 2G High w Audi A4 B8?
Ok, dzięki za link, a nie ma nic na naszym rynku dostępnego? Bo widzę, że tylko na niemieckich stronach. A powiedz mi, jeśli wiesz, czy mogę zamontować inne radio np chorus czy concert i tam dać sobie taki emulator, czy to nie zadziała bo mam taką wersję radia?
-
Jaki emulator zmieniarki pasuje do MMI 2G High w Audi A4 B8?
Cześć, mam problem z ustaleniem jaki emulator zmieniarki powinnam kupić do swojego radia. Szukałam na Internecie, ale nie potrafię odpowiednio dopasować z dostępnych w sklepach do swojego radia. Szczerze nie wiem nawet jakie mam radio (niedawno dopiero kupiłam to auto), jest zmieniarka CD ale chyba nie działa, mieli płyty ale wyskakuje błąd, ale i tak nie chce się bawić w słuchanie płyt, w starym aucie miałam emulator i działał idealnie. Dlatego też wrzucam zdjęcia jak to u mnie wygląda i proszę o pomoc w ustaleniu co posiadam na wyposażeniu i jaki emulator będzie odpowiedni
-
Darmowy dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Kejti96 skomentował(a) Hugo wpis na blogu w Darmowy Dekoder VIN Audi, VAG i Inne Marki – Dane Techniczne i WyposażenieWAUZZZ8K78N008793