Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

FriendAmilu

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Znalazłem informację, że na K-line powinno być zawsze napięcie 12V, oraz to że po tej linii jedyne urządzenia jakie są podłączone to licznik i radio. Radia jestem pewny więc zobaczę przy liczniku czy się coś nie masuje mi k-line. Ogólnie jakiś czas temu dokładałem tempomat i multifunkcyjną kierownicę z pomocą poradnika na kanale Povagowani. Miałem po tym problem z wyskakującym płynem do spryskiwaczy i by to rozwiązać zmasowałem 1 pin w kostce licznika jak oni radzili. Zobaczę czy to może mieć wpływ na to. Ewentualnie co się stanie jeśli bym spróbował odpalić auto z odpiętym licznikiem? Wtedy rozkoduje immobilizer?
  2. Nie wiem czy znalazłem dobre zdjęcie gniazda OBD, pożyczyłem je z innego tematu forum, ale na jego podstawie opisze jak gniazdo OBD jest połączone z radiem u mnie. Wspomnę tylko że sprawdzałem to miernikiem funkcją ciągłość kabla. K-line z radia jest połączone z pinem 15 w gnieździe OBD, Can-H jest połączone z pinem 14 i pinem 6, Can-L jest połączone z pinem 16 i pin 7. Dodatkowo sprawdziłem czy występuje jakieś napięcie na pinie K-Line przy radiu i wyszło, że jest delikatny prąd o wartości 0,04V
  3. Dzięki za informację o gateway, pin w linii k w radiu jest na pewno wpięty w gniazdo B pin 5. A jak chodzi o ciągłość kabla w linii k to zobaczę za godzinę czy dochodzi on do gniazda OBD
  4. Witam Mam radio z Audi A6 C5 o numerze 4B0 035 192P w swoim Audi A4 B7 (zmieniałem z concert 2). Po montażu nie mam możliwości połączenia się za pomocą VCDS z nawigacją. Upewniłem się, że adapter doprowadza z kostki ISO pin K-Line do właściwego gniazda w radiu, ale to nic nie zmienia. Próbowałem również połączyć się z radiem za pomocą różnych kabli. Podpinałem oryginalnego VCDS u elektromechanika, podpinałem również oryginalnego starszego o numerze softu 12.12. Łączyłem się za pomocą również VCDS Lite za pomocą kabla KD-CAN który defacto służy do INPY w BMW i za każdym razem była łączność z wszystkimi modułami prócz radia oraz CAN Gateway. I teraz moje pytanie brzmi, czy mógł się uszkodzić moduł komfortu i dlatego nie ma możliwości diagnostyki Auta w tym module? Sterowanie z kierownicy multifunkcyjnej działa, elektronika w samochodzie działa i z niczym problemu nie mam. Tak jeszcze dopowiem, że kodowanie obecnie w radiu jest 502111, a soft jest wgrany 0740 z strony PCBBC i radio samo w sobie działa bardzo dobrze. Pozdrawiam
  5. Cześć Czy ma ktoś z was płatny soft do RNSE 192? Jakie macie zdanie na temat funkcji które ono wprowadza? RNS-E Firmware | Feature Pack RNSE.PCBBC.CO.UK RNS-E Custom Firmware, VIM, Digital Speedo, SD Card Maps Pozdrawiam
  6. Witam Chciałbym się was doradzić. Mam A4 B7 z silnikiem 1.8T i zamierzam zrobić chip tuning. U kogo robiliście wy i kogo polecacie w okolicach Tarnowa+-80km?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.