Treść opublikowana przez Dampuz4
-
Która skrzynia biegów lepsza w Audi A4 B8 - Tiptronic czy Multitronic?
Cos sie z tym dzieje?
-
Która skrzynia biegów lepsza w Audi A4 B8 - Tiptronic czy Multitronic?
🫤 a cos w automacie? Jeżdżę tylko w automacie od dłuższego czasu i wygodnie mi sie takim jeździ wiec wolałbym pozostać przy tym
-
Która skrzynia biegów lepsza w Audi A4 B8 - Tiptronic czy Multitronic?
U mnie seryjnie 2.0 tdi Caga 143 km z multitronic, na co mógłbym podmienić
-
Która skrzynia biegów lepsza w Audi A4 B8 - Tiptronic czy Multitronic?
A jest możliwość zmienić multi na cos innego w ośce?
-
Która skrzynia biegów lepsza w Audi A4 B8 - Tiptronic czy Multitronic?
Czesc, co sądzicie o skrzyni Tiptronic (automat)? Obecnie mam u siebie multi ale dzisiaj rozkodowalem VIN i w wyposażeniu wyszlo ze seryjnie byla skrzynia Tiptronic. O multi sa różne opinie a jak jest z tiptronic/jakie koszta utrzymania itp...? Z góry dzięki za odpowiedź 🙂
-
Jak cofnąć tłoczki hamulcowe z tyłu za pomocą VCDS w Audi A4 B8?
Czesc, bede zabierał sie za wymianę tarcz i klocków tyl u siebie w b8 ale napotkałem problem. Po podłączeniu vcds chcąc spróbowaćcofnąć tłoczki nie mogłem ich cofnąć przez vcds, może ktos wie co może byc nie tak? Z góry dzięki za podpowiedzi
-
Aktualizacja map, polskie menu;
U mnie 3G High
-
Aktualizacja map, polskie menu;
Masz może link?
-
Aktualizacja map, polskie menu;
Witam wszystkich, pptrzebuje zaktualizować u siebie w a4 mapy i wgrać polskie menu. Pytanie czy mogę gdzies pobrać aktualizacje i je samemu wgrać?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam jestem Damian z Trojmiasta, pozdrawiam wszystkich grupowiczów. Posiadam a4 b8 z 2009r od prawie 2 lat lecz dopiero teraz udało mi sie tutaj dołączyć i miałbym kilka pytań dotyczących tego modelu.