-
Audi A5 B10 TFSI Quattro 204 KM Daytona
Dzięki. Daytona to wdzięczny kolor, w drugim samochodzie też go mam. Jeżeli chodzi o elektronikę to w pierwszym tygodniu zawiesił się ekran główny i nic nie dało się wcisnąć, ale to tylko raz.
-
Audi A5 B10 TFSI Quattro 204 KM Daytona
Dzięki. Zdjęcia samochodu dorzucę w weekend po myciu. Generalnie jestem z samochodu zadowolony, ale byłem dziś w ASO ponieważ od nowości mam dziwne stuki w zawieszeniu, które się nasilają. Na dzień dzisiejszy ASO rozłożyło ręce (45 minut w serwisie) i będę zmuszony zostawić im samochód na dłużej. Jeżeli chodzi stricte o samochód to tak na szybko z plusów: - małe spalanie w trasie - mega światła do jazdy nocą (Matrix) - wygodne siedzenia - dobre wyciszenie natomiast z minusów: - trochę duże zużycie paliwa w zakorkowany mieście (Poznań) - duży promień skrętu - ospała skrzynia biegów w trybie normal - brak fizycznej możliwości sprawdzenia oleju w silniku. to tak na szybko co przychodzi mi do głowy.
-
Lysek_81 obserwuje zawartość Audi A5 Avant TDI quattro s line Daytona i Audi A5 B10 TFSI Quattro 204 KM Daytona
-
Audi A5 B10 TFSI Quattro 204 KM Daytona
-
Audi A5 Avant TDI quattro s line Daytona
Również poproszę namiary na dojazdówke. Pozdrawiam
Lysek_81
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta