Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A5 B10 TFSI Quattro 204 KM Daytona

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. 
Odebrany w lutym i 6500 km za nami ;)IMG_7636.thumb.png.9142aaf148accd43c8cf23c1335cd713.pngIMG_7633.thumb.png.aeba5e1e2ef21df9ef3f07907abd4a0c.pngIMG_7634.thumb.png.f6e8a0751676dbf422053f1630cafdd8.pngIMG_7635.thumb.png.a5d20c75cbc5633d2270d201f985eb9b.pngIMG_7637.thumb.png.b668ff2eb412e4745646d4dad8a3ca0d.pngIMG_7638.thumb.png.38ce04b6a621e3296c8be8576bfe0ed6.png

Opublikowano

Dlaczego nie wrzucisz zdjęć auta i nie opiszesz jak się należy?

 

Opublikowano

Gratulacje kolejna daytona na forum 👍 W wolnej chwili napisz kilka słów na temat auta .

Opublikowano
  • Autor

Dzięki. Zdjęcia samochodu dorzucę w weekend po myciu. Generalnie jestem z samochodu zadowolony, ale byłem dziś w ASO ponieważ od nowości mam dziwne stuki w zawieszeniu, które się nasilają. Na dzień dzisiejszy ASO rozłożyło ręce (45 minut w serwisie) i będę zmuszony zostawić im samochód na dłużej. 
Jeżeli chodzi stricte o samochód to tak na szybko z plusów:

- małe spalanie w trasie

- mega światła do jazdy nocą (Matrix)

- wygodne siedzenia 

-  dobre wyciszenie 

 

natomiast z minusów:

- trochę duże zużycie paliwa w zakorkowany mieście (Poznań)

- duży promień skrętu 

- ospała skrzynia biegów w trybie normal

- brak fizycznej możliwości sprawdzenia oleju w silniku. 

to tak na szybko co przychodzi mi do głowy. 

 

Opublikowano

Gratuluje auta. Widzę że same Daytony na forum na razie. Daj znać czy masz jakie problemy z elektroniką bo ja również odebrałem w lutym i na razie jest to najsłabszy punkt tego auta. 

U mnie w zwieszeniu cisza. Co do skrzyni to już trochę ją wyczułem i nawet w std ustawieniu nauczyłem się jak ją przegonić. 

No spalanie nie należy do najniższych. W Elblągu sporo krótkich odcinków średnie z baku mam ok 13. Już nie będę pisał ile wychodzi z krótkiego odcinka jak wracam z pracy:)

Opublikowano
  • Autor

Dzięki. Daytona to wdzięczny kolor, w drugim samochodzie też go mam. Jeżeli chodzi o elektronikę to w pierwszym tygodniu zawiesił się ekran główny i nic nie dało się wcisnąć, ale to tylko raz.  

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.