Treść opublikowana przez egzzis
-
Pomoc przy dobraniu węża układu chłodzenia w Audi A4 B9 2.0 TFSI
Do chlodnicy wlozylem - nie sila a po prostu sa wyprofilowane te przewody, wlozylem tak by idealnie sie spasowaly, przekrecilem obrocilem wtedy ten wąż, cofnął się jakoś i zblokowal i siedzi a przy zbiorniczku ni chuuuuuuuu nie idzie
-
Pomoc przy dobraniu węża układu chłodzenia w Audi A4 B9 2.0 TFSI
No teraz dostalem tez rade ze wlasnie mozna posmarowac i zawleczka ma byc niby do konca wsadzona sprobuje raz jeszcze, bo do chlodnicy tez mi nie wchodzi koncowka, z jedna sie silowalem, zmienilem zawleczke na ta ze starego przewodu i sie trzyma, a te nie chca 😕
-
Pomoc przy dobraniu węża układu chłodzenia w Audi A4 B9 2.0 TFSI
Co robię nie tak? 0797c886-fc19-4428-8158-3c78b4cef041.mp4
-
Pomoc przy dobraniu węża układu chłodzenia w Audi A4 B9 2.0 TFSI
No ogolnie mialem chlodnice juz wymieniana i zbiorniczek, ale robil to mechanik i nie orientowalem sie jaki plyn zalali
-
Pomoc przy dobraniu węża układu chłodzenia w Audi A4 B9 2.0 TFSI
Nawet jak nie wiem jaki plyn tam jest obecnie? nie płukać? @Langista
-
Pomoc przy dobraniu węża układu chłodzenia w Audi A4 B9 2.0 TFSI
Tak to ten, dzieki, ale to jest zrobione, z króćca leci a tu trzeba kawał węża kupować, dzieki za pomoc A jeszcze pytanie mam, ile litrow plynu wchodzi, bo zlalem sporo tym koreczkiem na dole, jak juz tak nasyfilem to postanowilem ze zmienie sobie plyn na g12evo, widzialem jakis film ze gosc plukal chyba 2-3 razy woda destylowana i potem 2-3 razy plynem juz docelowym, ktos moze opisac mi procedure, pierwszy raz to robie.
-
Pomoc przy dobraniu węża układu chłodzenia w Audi A4 B9 2.0 TFSI
No raczej potrzebuje na juz zrobic to nie chce mi sie bawic w szukanie a potem czekanie z ali, bo leje sie z tego jak nie wiem co, jak patrze np. w Dlinkerze to na schematach jest ten wąż ale nie ma oznaczenia, albo ten dlinker jakis lewy jest xd(no albo ja :D)
-
Pomoc przy dobraniu węża układu chłodzenia w Audi A4 B9 2.0 TFSI
Cześc, potrzebuje pomocy przy doborze węża 2.0TFSI , CYMC, vin -WAUANAF47HN019338 - wąż ktory idzie ze zbiorniczka, szukałem ale bez sukcesów, w sklepie też średnio się udało panu mi pomóc, jest jakis kod na tym kolanku, ale prowadzi do nikąd
-
Brzęczenie kierownicy w Audi A4 B9
Dla pokoleń - jest to poduszka a raczej cos w poduszce, wszystko co moglem wykleic jakies sprezynki, zatrzaski, wykleilem i nadal cos grzechoczę
-
Brzęczenie kierownicy w Audi A4 B9
Jednak to nie guziki, cos jakby w poduszce? strasznie sie rozchodzi ten dzwiek
-
Brzęczenie kierownicy w Audi A4 B9
tak, jakby przyciski brzęczały, bo jak ręką zakryje przyciski to jest okej
-
Brzęczenie kierownicy w Audi A4 B9
Witam ktoś spotkał się z takim czymś? Strasznie irytuje, slychac to jak sa nierownosci na drodze 4a520151-4201-4bc9-88c1-a6df009dbb2d.mp4
-
Parujące reflektory w Audi A4 B9
Sciągnąłem, polozylem na noc na grzejnik, pary i wody nie ma, zalozylem lampe znowu, narazie para nie wrocila
-
Parujące reflektory w Audi A4 B9
No tyle to wiem, co one zaslepiaja?
-
Parujące reflektory w Audi A4 B9
-
Parujące reflektory w Audi A4 B9
przy lampie sa dwie kostki, jedno pinowa i cztero pinowa
-
Parujące reflektory w Audi A4 B9
Mnie bardziej interesuje to czy jakas rzezbe trzeba bedzie robic w sensie kostki zmieniac jak bede chcial wsadzic lampy EU
-
Parujące reflektory w Audi A4 B9
tylko po czytaniu bledow
-
Parujące reflektory w Audi A4 B9
Swieci sie, nie wiem czy w b9 dwa sa przeciwmgielne z tylu czy jedno no ale swieci sie po stronie kierowcy
-
Parujące reflektory w Audi A4 B9
-
Parujące reflektory w Audi A4 B9
-
Parujące reflektory w Audi A4 B9
Tego nie wiem, kupilem juz z przerobionymi lampami W VCDS bylo cos o przepalonych przeciwmgielnych jak to cos podpowie/nakieruje jak to moze byc zrobione ? Jak te roznice wyłapać?
-
Parujące reflektory w Audi A4 B9
Jezeli teraz sa lampy US i bede chcial wsadzic eu to trzeba to jakos przerabiac? wtyczke czy cos?
-
Parujące reflektory w Audi A4 B9
W jaki sposób najlepiej rozwiązać ten problem?
-
Parujące reflektory w Audi A4 B9
Byłem przedwczoraj na myjni, rano patrzę a lampa z tylu zaparowana, jak to wygląda z lampami z tylu? Bo w temacie widzę poruszane są reflektory z przodu