-
Czy można wyłączyć system AFS w Audi Q7 4M?
Siemanko. Będę montował nie oryginalne, chiński zamiennik ale w sumie poczekam z tym AFS bo kolega montował w A4 i jemu wszystko śmiga.
-
Czy można wyłączyć system AFS w Audi Q7 4M?
Witam. No chodzi mi o ten system, doświetlania zakrętów. Będę montował inne reflektory i tam tego nie będzie. A więc nie chciałbym aby wyskakiwał mi komunikat na liczniku z błędem. Jest na to jakiś sposób 🤔 Pozdrawiam
-
raffi18 obserwuje zawartość System SOS w Audi A4 B9 , Czy można wyłączyć system AFS w Audi Q7 4M? i Pliki kamery VCP w Audi Q5
-
Czy można wyłączyć system AFS w Audi Q7 4M?
Witam serdecznie wszystkich forumowiczów. Czy ktoś się orientuje czy jest możliwe wyłączenie systemu AFS w Audi Q7 4M z 2018 roku? Czy trzeba coś zakodować/wykodować vcds ?
-
Pliki kamery VCP w Audi Q5
Witam serdecznie wszystkich 🙂 Mam pytanie odnośnie rozpoznawania znaków w Audi Q7 4M. Jeżeli wykonałem wszystko w losowaniu i adaptacjach to czy powinno mi się pojawić opcja w MMI ? No póki co to ja nie mam tam żadnej informacji odnośnie znaków? Żadnej aktywacji itd. Jeśli chodzi o parametryzację to jeszcze jej nie robiłem, ale pytanie czy już po samym kodowaniu i adaptacjach powinna pojawić się informacja w MMI że jest włączone? Pozdrawiam serdecznie.
-
System SOS w Audi A4 B9
Ja chciałbym się do tego dostać aby wylutowac esim a wlutować slot na kartę SIM gdzie umieszczę kartę polską SIM aby uruchomić myAudi itd....
-
System SOS w Audi A4 B9
Czyli BCM ? Jeśli tak to on jest schowany w lewym tylnym boczku pod bezpiecznikami.
-
raffi18 zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
-
System SOS w Audi A4 B9
Witam wszystkich serdecznie. Mam pytanie do Was ponieważ nie potrafię zlokalizować Modułu telematic w Moim Audi Q7 4M z 2018 USA. Przeszukałem w bagażniku boczki z lewej jak i z prawej strony. Sprawdziłem także pod kierownicą i schowkiem z lewej strony no i nigdzie nie mogę go znaleźć. W bagażniku i mnie wygląda to następująco: patrząc od zderzaka mam wzmacniacz Bose i tube to jest po całej szerokości od lewej do prawej strony, zaraz za tym jest ten zestaw naprawczy do opon, kompresor, trójkąt itd...a zaraz za tym znajdują się złożone dwa fotele gdyż do 7-mio osobowa wersja. Po otwarciu foteli i zdjęciu kanapy jest podłoga, nie ma nic.... Czy może ktoś wie gdzie to może się znajdować?🤔 Czy trzeba zdemontować np wszystko z bagażnika i jest gdzieś na samym dole pod tymi tubami i wzmacniaczami? Kurcze już mi ręce nie opadają... Będę wdzięczny za jaką kolwiek informacje. Pozdrawiam Rafał 🙂
-
-
Darmowy dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
raffi18 skomentował(a) Hugo wpis na blogu w Darmowy Dekoder VIN Audi, VAG i Inne Marki – Dane Techniczne i WyposażenieWA1LHAF78JD013955