Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Latka

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Chodzi mi czy na grupie ktoś prowadzi już ten temat ? Związany z tymi błędami, a może ty coś więcej wiesz na temat tych błędów ?
  2. Nie, zakupiłem oryginalny bo przez klona nie można było dojść do jakichkolwiek ustawień. Dobra udało się , przełączałem wszystkie kodowania i odnalazłem swój błąd. Pomimo kodowania nadwozia zapomniałem o 09-BCM1 w bajcie 36 bit 4, teraz jest już wszystko dobrze, dziękuję za pomoc Może wiesz gdzie odnajdę pomoc z antenami GSM ? Oraz z poduszką powietrza ? Z góry dziękuję
  3. Niestety po zmianie kodowania nie udało się nawet po 20 minutowym zaryglowaniu auta, pojawia się ten sam komunikat, Log-HH-WAUZZZF48HA074474-262443km.txt
  4. Cześć, ostatnio zakodowałem hak w mojej audi natomiast pojawił mi się błąd na 74, wrzucam pełny skan , @Muskel1 mogę prosić o weryfikację, działałem z twoimi wcześniejszymi postami. Natomiast te dwa inne błędy jestem w trakcie rozwiązywania. Z góry dziękuję Log-FDS-WAUZZZF48HA074474 22.txt
  5. Latka obserwuje zawartość Kodowanie haka w Audi A4 B9
  6. Log-FDSHHH-WAUZZZF48HA074474-251209km.txtLog-POPOPO-WAUZZZF48HA074474-251238km.txt Witam, chciałem zapytać o kodowanie haka, wszystko jest już za montowane natomiast jezeli chodzi o kodowanie mam problem z wejsciem do modulu komfortu 46 nie mam takiej możliwości, dodatkowo w gatwey 19 nie wiem gdzie moge odnaleźć wejscie przyczepy aby ja zakodwoać. wrzucam pełne autoscany pierwszy z przed oczywisci juz z podlączonym hakiemi z bledami ale (dzialajacymi głoścnikami )oraz drugi po programowaniu, w tym momencie przestalo dziłac nagłośnienie nie wiem czy to wina kodowani czy jakiejś przerwy w głośniku ale to raczej powodowało by nie granie jednego z głośników a nie całego zestawu. @Muskel1 przeczytałem cale temat, widziałem ze pomogłeś wielu osobom dlatego oznaczam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.