Witam, po mocniejszym starcie spod świateł czuć ze slizga mi sprzęgło w moim 1.8t apu. Chcę je wymienić na coś mocniejszego co wytrzyma moc powyzej 220km. Czytałem że można zamontować pełny zestaw z awx ale to było na forum b6 i b7. Samo sprzęgło bedzie również obite kevlarem. Przed kupnem chciałem się upewnić czy podejdzie również do b5, i czy kupować sprzęgło z 1.8t a dwumasę tylko z awx czy cały zestaw z awx. Lub ewentualnie czy ktoś ma zamontowaną jednomasę i jak się sprawuje w porównaniu do dwumasy