Serwis kompletny robiony miałem 4 tys km jakiś 2 miesiące temu jak do tej pory 2 dzień i odpalił ok ale w baku jest pełno ale podejrzewam gorsza rzecz ponieważ po serwisie zrobiłem 3 tys Niemcy Polska i grama nie dodałem oleju ale tam miałem raz przypadek że nie odpalił poczym stał leki przodem do dołu później zatankowałem wyjeżdżałem paliwo zaczęło się to robić żonie kazałem zatankować uspokoiło się znów żona wyjeżdżała i się zaczęło od nowa teraz zatankowane i spokój ALE na bagnecie stan ponad odessalem aż 900 ml czyli podejrzewam że dostaje się diesel jadę w Nast tyg na wymianę uszczelniaczy na wytryskach
Mam nadzieję że pomoże to coś