Cześć wszystkim. Czy ktoś może mi to wyjaśnić komuś, kto nie ma zbyt dużej wiedzy w tym temacie?
Mój kontroler: 4M0907355
Wersja oprogramowania: 0003
Wersja sprzętu: H10
Kupiłem i zainstalowałem: 4M0907355D
Wersja oprogramowania: 0006
Wersja sprzętu: H05
Fatalny raport przebiegu zniknął, błąd zniknął sam z siebie, co bardzo mnie ucieszyło, ale potem pojawił się kolejny: U02A200 (Obniżenie modułu jakości - brak komunikacji). Co to oznacza? I co powinienem zrobić?
Pozdrawiam.