Witam serdecznie mam problem z moją a4b5 w posiadaniu auta jestem już 15 rok i od 2 lat mam problem z airbagiem tzn pierwsze przymrozki i po odpaleniu zapala się kontrolka. Popodlaczeniu komputra wyskakuje błąd sterownika i nie można go skutecznie usunąć muszę czekać do wiosny jechać do elektronika usuwa błąd w samym sterowniku i spokojnie do następnych przymrozków . Dodam że wymieniłem akumulator 2 razy i poprawiłem masę na karoseri jak i na silniku (ktoś kiedyś wspominał o spadkach napięcia) proszę o jakąś podpowiedź czy wymieniać sterownik ??? Pozdrawiam wszystkich klubowiczów