Siemanko. Jestem Kamil. Nie posiadam Audi obecnie, za to posiadam dużą wiedzę szczególnie w tematach skrzyń biegów, 4x4, skrzyń rozdzielczych czy dyferencjałów lub sprzęgieł haldex.
Lubię rozwiązywać problemy, lubię pomagać, sprawdzać swoją wiedzę i intuicję.
Pozdrawiam !