Witam, ostatnio borykam się z problemem jakby luźnego łańcucha przy odpalaniu silnika ale tylko na zimnym silniku, podczas tzw. Ssania gdy obroty są powyżej tysiąca. Sytuacja wygląda tak ,że jak auto jest nagrzane to nic nie słychać. Nagrałem filmik i zanim trafi do czyichś rąk chętnie posłuchałbym waszych opini. Samochód to 1.8t AVJ 150km quatrro. Rozrząd był robiony w tamtym roku dlatego strasznie niepokoi mnie ten dźwięk. Proszę o porady.
IMG_1729.mov
IMG_1729.mov