Dzieki, za odpowiedź.
Ok, Scan jestem w stanie zrobić, ale to tak w razie w czy jednak w tej operacji coś może pójść nie tak?
Ostatnio widziałem jak do bloku z koncowką BP, gość wkładał sterownik z BH, który miał końcówke R i według etki taki sterownik pasuje tylko do BH a u niego wszystko gra, także na pewno musi być ten sam numer bloku? Pytam bo wogole nie widzę żadnych pomp z moim numerem w sprzedaży...
Nie jestem wlascicielem tego auta od nowości, ale z tego co się dowiedziałem to nigdy płyn nie był zmieniany i na taki też przy wymianie wyglądał 😅
Edit
Jednak okazało się że znalazlem kilka pomp z dokładnie takimi samymi numerami jak moja, zamówię i zajmę się naprawą. Dam znać co z tego będzie.
Gdyby ktoś podejmował się kiedyś takiej naprawy to proszę o odzew i ewentualne podpowiedzi.