Witam . Mam tez problem z ciśnieniem oleju . A6 C8 2019r 2.0tdi DEZD Auto ma 200tys km nalotu .Mam je od pół roku .Miesiąc temu miało robioną mapę z 163 na 200 koni . Poniesione ciśnienie oleju , Tego samego dnia zapisał się błąd ciśnienie oleju poza zakresem . Błąd niskiego ciśnienia wyskoczył po przejechaniu około 300km od modyfikacji. Od razu wymieniłem olej (0w20 total - taki był lany w serwisie) i filtr. Rozciąłem filtr oleju i znalazłem trochę opiłków . Po wymianie oleju najpierw pojawia się błąd - ciśnienie poza zakresem a później po kilku minutach niskie ciśnienie. Wymieniłem zawór n428 i czujnik ciśnienia - nie pomogło. Zrobiłem logi na których widać ze ciśnienie raz jest za niskie raz skacze i zamiast spadać idzie do góry . Jak myślicie co może być przyczyną takiego bałaganu? Wygląda to na pompę oleju ale nie mam tej pewności i wolał bym się upewnić że nie wypakuje następnych pieniędzy a efekt będzie żaden.