Treść opublikowana przez coinan
-
Kodowanie haka w Audi A4 B9
Po kolei wszystkie sterowniki przekoduje , w tej zasra... instrukcji nic nie ma , na koniec napisali ze zakodowac i tyle :D
-
Kodowanie haka w Audi A4 B9
Wg twojej instrukcji ?
-
Kodowanie haka w Audi A4 B9
Nie ma nic o kodowaniu
-
Kodowanie haka w Audi A4 B9
ide to podlaczyc i zobacze co wyjdzie z kodowania , 20A lepiej tam gzie 25 w ori czy 15 ? U mnie jest przygotowane pod hak, ma to jakies znaczenie ?
-
Kodowanie haka w Audi A4 B9
czemu ?
-
Kodowanie haka w Audi A4 B9
oris , i wiazka jäger, sciagany ,jeden bezpiecznik 15A drugi 20 A. No wlasnie te + 30 nie wiedzialem co to .
-
Kodowanie haka w Audi A4 B9
-
Kodowanie haka w Audi A4 B9
No właśnie nie mam. jest zdjecie tylko ze tyl z lewej strony , i napisane pod wolne gniazdo . I tyle.
-
Kodowanie haka w Audi A4 B9
Wiem ze muszę dołożyć , mam 2 bezpieczniki . Chodzi mi o to czy to jest wszystko jedno pod którą listwę , gniazdo , czarna czy czerwona w wolne miejsce , wepnę kable z haka które mam w zestawie i bezpiecznik.
-
Kodowanie haka w Audi A4 B9
Jestem w trakcie zakladania haka , a4 b9 2021 , pod jakie bezpieczniki , gniazdo, moge sie podlaczyc ?Obojetnie jakie gniazdo wolne ? Tak mam w instrukcji haka ale nie wiem czy czarny czy czerwony. Hak 13 pin , zwykly sciagany
-
Kodowanie haka w Audi A4 B9
A to super , czyli ori vcds , ta wersja na na 3 auta mi wystarczy , i po sprawie ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny – Część 2
Witam wszystkich
-
Kodowanie haka w Audi A4 B9
Witam , posiadam Audi a4 B9 2021 rok. jaki kabelek musze kupic aby wykodowac sobie hak . Mam klona vcds, nie odczytuje komfortu. Chce kupic ori vcds , ale po 2021 jest prawdopodobnie sfd. Gdzie sie kupuje wtedy te tokeny ? Lepszy vcds czy odis ? Jezeli podlacze hak i nie zakoduje, czy bede mogl jezdzic normalnie do czasu az ogarne kodowanie czy lepiej podlaczyc wszystko jak bede mial juz kabel ? Pozdrawiam