-
[B6] Kody VAG przy slabo dzialajacej klimie
No i juz wiem czemu slabo dzialalo. A nawet wcale przez ostatnie dni. Otoz pojechalem dzisiaj do goscia co nabija klimy i sie okazalo, ze bylo tylko 180 gram czynnika. Przy ostatnim nabijaniu musiala wypasc gumka przy zakretce i ucieklo przez korek W kazdym razie mam znow nabite i dziala jak nalezy. Temat uwazam za zamkniety. Pozdrawiam
-
[B6] Kody VAG przy slabo dzialajacej klimie
Zrobilem test nr 2, tym razem odczekalem znacznie dluzej. Temp na zewnatrz 17.5 stopnia, przy kratce 7.3 stopnia. To juz jest mininimum. Czekalem z 10 minut i nie zeszlo ani 0.1 nizej. Co prawda 6 to nie bylo, ale uwazam ze tak jak jest teraz to klima dziala super. Caly czas zastanawia mnie powyzszy blad i czemu ta klima tak slabo dzialala przez pare dni. Wymieniac ten silniczek?
-
[B6] Kody VAG przy slabo dzialajacej klimie
a kto bedzie wtedy trzymal termometr przy kratce? Wole poczkeac w srodku, niz wymyslac jakis uchwyt
-
[B6] Kody VAG przy slabo dzialajacej klimie
Dzisiaj nie mam mozliwosci tego sprawdzic. Temperatura na dworze to wlasnie 16 stopni i wali deszcz. Mam nadzieje ze jutro bedzie cieplej to sprawdze temperature przy kratce[br]Dopisany: 23 Sierpień 2008, 12:07 _________________________________________________OK, sprawdzilem. Przy temperaturze zewnetrznej 20.5 stopnia, przy kratce bylo 11.6 stopnia , musialem ubrac polar zeby doczekac na ustabilizowanie sie termometru. Teraz sie rodzi pytanie, czemu przedwczoraj w aucie bylo 24 i nie chcialo zejsc ani stopnia? Ten blad o ktorym wyzej pisalem, jest jako "czasami" wiec moze to ta klapka wlasnie jest powodem?
-
[B6] Kody VAG przy slabo dzialajacej klimie
Witam Cos mi sie wydaje ze klima zaczela slabo dzialac, a nabijana mniej niz 3 miesiace temu. VAG pokazal blad 01274 - Air Flow Flap Positioning Motor (V71), 41-10 - Blocked or No Voltage - Intermittent. Czy to moze miec bezposredni wplyw na skutecznosc klimy? I jeszcze jedno, jak w module klimy wszedlem w adaptation, i dalem kod 08, pokazuje mi sie cos w procentach, a mianowicie 25%. Nie mam zielonego pojecia co to jest, moze to byc ilosc czynnika? Dzieki za wszelkie podpowiedzi
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum, moja przygoda z audi zaczela sie od benzynowego b5 z 94 roku, obecnie smigam 1.9 tdi b6 i pewnie predko marki nie zmienie. Mieszkam za granica, w kraju gdzie na tematy samochodowe nie mam z kim porozmawiac, bo generalnie nikt tu nic nie wie. Ja sam w temacie za gleboko nie siedze, wiec raczej bede biernym czytelnikiem postow. Pozdrawiam
Pieruk
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta