Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

samael

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez samael

  1. Wiem, że po raz drugi mam farta z A4. A gdy tylko się nadarzy okazja Przyjechały części. Pierwsze przymiarki: Zderzak mógłby być w lepszym stanie ale i tak idzie do malowania Klapa za to jest tip top Dolny grill do sklejenia. Kratki z halogenami wyskoczyły z zaczepu. Mikołaj wcześniej w tym roku: full zestaw 340 + 300 nabyty w dobrych pieniądzach
  2. Cześć, w 2008 roku stałem się szczęśliwym posiadaczem białego sedana z 1998 roku. A4 kupiłem prosto z lawety, jeszcze przed obowiązkowymi popularnymi w Polsce zabiegami sprzedażowymi . A4 1.9 AHU 90 KM wypust specjalny dla Francji i Belgii (stąd A4). Absolutny brak jakiegokolwiek dodatkowego wyposażeni, chyba że po 1998 roku (po małym lifcie)były jeszcze A4 z korbami z przodu. Od roku zacząłem rozglądać się za czymś nowszym, wymóg: klima, słuszny silnik, kombi oraz Quattro. Ostatnie kryterium znacząco ograniczało populacje egzemplarzy do rozważenia.Oglądnąłem kilka A4 i A6, zmieniłem budżet dwa razy a przebieg w sedanie rósł... ...i tak po 6 latach i 100kkm pora na następce B5. Od razu mega podziękowania dla Marcino87, który przygnał samochód do Polski. Marka: Audi Model: A4 B6 Avant Silnik: 1.8 T seria 163KM Rok : 2004 Napęd: Plany: Stage 1 usunąć uszkodzenia: klapa tył - wymiana i po malowaniu zostaje "no name" tył zderzak na 100% musi być s-line, nic nie musi będzie Ska przód zderzak s-line, trafiła się S4 to robimy na Skę Stage 2 już na spokojnie: wymiana klosza świateł i uszczelnienie biksenonów, - jest ogarnięte dywaniki guma na zimę - wstawiony oryginał pęknięty grill, zmiana na S4, zamontowane hamulce na przód większego kalibru, konkretnie od S4, są i czekają na instalację na lato 17'' OZ lub coś innego ale lekkiego, utrafiłem Ultraleggery opłaciło się polować od zimy. Stage 3: audio RNS-E - jest modyfikacje + wirus już niedługo, jeszcze się zastanawiam nad gratami. Update, dodane foty sezon 2015: Nowe buty: Grill po montażu: A tu jeszcze Zima:
  3. Witam i pozdrawiam wszystkich z Rzeszowa

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.