Treść opublikowana przez qubar
-
Problem z kodem do radia...
Po odbiorze auta od lakiernika, ktory odlaczyl aku musze wpisac kod do navi. I tu zaczyna sie problem, mam 4 cyfowy kod od niemca i on na 99% działa, jednak po 2 krotnym juz wpisaniu d*pa... Nie wiecie moze co zrobic? Znajomy proponuje wlozyc kluczyk do stacyjki tak na 2 godziny i sprobowac. W ostatecznosci 50zł i bedzie odkodowane :razz:
-
INSTRUKCJA OBSLUGI DO NAVI POMOCY
OK, wielkie dzięki :razz:
-
Opinie o Dunlopach SP SPORT 200E & 2000E
Chyba jednak Sport 01 :mrgreen: Dzieki :razz:
-
Opinie o Dunlopach SP SPORT 200E & 2000E
nowki, nowki;) rozmiar - 205/165/15 . Jesli chodzi o kase - ok. 350 zł za sztuke.
-
Opinie o Dunlopach SP SPORT 200E & 2000E
a gdzie mozna zobaczyc z ktorego roku jest opona? :razz: Moze masz jakis typ?
-
Opinie o Dunlopach SP SPORT 200E & 2000E
Przymiezam sie do kupna opon letnich, co myslicie o ww. oponach?
-
INSTRUKCJA OBSLUGI DO NAVI POMOCY
sprawdzimy, sprawdzimy :mrgreen: Nie wiesz czy wychodza instrukcje na CD?
-
INSTRUKCJA OBSLUGI DO NAVI POMOCY
no tak, tylko za ile.. na Allegro nie widzę...
-
INSTRUKCJA OBSLUGI DO NAVI POMOCY
Wg. mnie znaleznieni nstrukcji graniczy z cudem;) nie wiem czy w ogole sa takie? Jesli chcesz pomocy wal na PW, GG lub maila, z pewnoscia pomoge;)
-
Nawi plus - pomocy!
heh;] juz dziala, po prostu wystarczylo jeszcze raz wlozyc plytke. Pozrawiam
-
Nawi plus - pomocy!
Witam, do mojej navi plus dx(duza) kupilem mape polski z polskim lektorem. Jednak owy lektor nie dziala - mowi po angielsku(taki tez mam ustawiony jezyk nawigacji i radia). Nie wiecie moze jak to zmienic?