Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Opinie o Dunlopach SP SPORT 200E & 2000E


qubar

Rekomendowane odpowiedzi

To bardzo stara opona.Miałem takie w aucie z 10 lat temu :) Proponuje poszukać jakiejś nowszej konstrukcji.Tu masz opinie http://opony.com.pl/testy/index_testy1.asp?i_rodzaj=&rodzaj_pojazdu=osobowe&producent=Dunlop&i_producent=&model=SP%20SPORT%20200&ilosc=66&pora_roku=letnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze masz jakis typ?

Napisz czy mają być nowe i jaka kasa wchodzi w gre , to coś wybierzemy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowki, nowki;) rozmiar - 205/165/15 . Jesli chodzi o kase - ok. 350 zł za sztuke. :cool:

195/65/15 czy 205/60/15 ??

W tej cenie to polecam Dunlopa SP Sport 01 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli moge jeszcze cos polecic to zdecydowanie TOYO Proxes CF-1 (okolo 290zl/szt)

opona niesamowita (ocena "subiektywna" :) ) jezdzilem wczesniej na kilku Barumach,Sava (moze dlatego tak mi przypadly do gustu) czy mokre czy suche nie ma znaczenia jest jak przyklejona zakrety to nawet na profilu 65 pokonuje bardzo sprawnie (przy duzej predkosci) Slyszalem tez ze Yokohama coraz mozniej pnie sie w gore ale tylko slyszalem. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poprzednim aucie jeździłem na dunlop sp sport 01 i dobrze mi sie na nich jeździło możesz je kupić bez obaw. Teraz jeżdze na dunlopach sport maxx i moge je śmiało polecić. Tylko nie wiem czy występują w 15 :roll: ale z tego co sie orientuje to nie :!: Bierz dunlopa dunlop to dunlop.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z boku na oponie masz znaczek np. (0023) pierwsze 2 to rok, a kolejne 2 to tydzien produkcji

To jest napisane na oponie, tylko że najpierw jest tydzień produkcji a potem rok. Najczęściej jest to w takim owalnym znaczku i jest tam taki trójkącik (przed cyferkami) wskazujący na te cyferki. Znaczek jest odciśnięty chyba na ciepło i odróżnia się od innych oznaczeń na oponie.

Chyba że coś zmieniło się ostatnio, to przepraszam.

(pracowałem kiedyś w branży oponiarskiej, ale to było dawno i mogę się mylić)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal jest tak , jak za Twoich czasów :wink:

Na moich nowych zimówkach stoi 3006 czyli 30 tydzień 2006 roku tylko brak trójkącika.

Trójkącik pokazywał czy opona jest wyprodukowana przed czy po 2000 roku , czy jakoś tak :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...