-
Telewizja on-line
Witam, szukam jakies alterntywy dla TV naziemniej/kablowej. Macie jakies stronki na ktoryc mozna ogladac TV "normalna " w internecie, dokladnie to co leci zgodnie z programem TV. Moze byc za oplata <piwo> :gwizdanie:
-
[INNE] Blad klapy bagaznika w Audi A2
Probowalem wejsc w ten modul, ale wyskakiwala wiadomosc ze nie mozna sie polaczyc. Badane auto to Audi A2 z 2002, moj inter. diag to vag z linia k. Czy to moze byc problem, bo nie wiem czy auto ma juz CAN-a
-
[INNE] Blad klapy bagaznika w Audi A2
Witam, Od jakiegos czasu mam problem z tylna klapa, na FISie swieci mi sygnalizacja niedomknietej tylnej klapy. Gdzie moge odczytac bledy z tym zwiazane w Vag-u
-
[B5 1Z] Vacum pompa-gdzie ona jest?
A moze cos wiecej powiedziec na temat wymiany tej membrany....., mam wlasnie problem z twardym hamulcem...
-
[ALL] Gdzie najlepiej odnwic alufelgi w Krakowie lub okolicach
Witam, Czy wiecie gdzie mozna fachowo i w miare tanio odnowic alufelgi? Chodzi mi dokladnie o polerowanie rantu i malowanie calosci, najlepiej proszkowo Z gory dzieki za odpowiedz Pozdrawiam
-
[B5 1Z] Czyszczenie wnetrza
Pytanie do kolegow z Krakowa. Czy znacie jakis dobry zaklad, ktory zajmuje sie praniem tapicerki?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam, Jestem od 2 latszczesliwym posiadaczem A4. Przemierzylem wiele kilometrow moja Audica, na szczescie bez wiekszym awarii. Pozdrawiam wszystkich klubowiczow
pilocik69
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta