Treść opublikowana przez zbych4000
-
Zestaw głośnomówiący
Na uchwycie z tyłu są symbole jaki ma być typ NOKII. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5a3de688c31edb1a.html
-
[B5 1.9AJM] moja A4
witam. moja mała, jeżdze pół roku, jest super. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b565d9074db80d2e.html [ Komentarz dodany przez: Murzyn: 04-03-2007, 15:59 ] przypominam o poprawnym nazywaniu tematow...tym razem poprawilem
-
Zestaw głośnomówiący
mam w aucie przygotowany uchwyt na tel NOKIA 6110 ,7110, ale nie moge dostać do tego telefonu. może ma ktoś i może odsprzedać lub jak wymienić uchwyt do innego telefonu?
-
wymiana żarówki w a4
Witam. Jak bezproblemowo i bez stresów wymienic żarówkę lewa ,mijania w audi A4 ?
-
Symphony 6.
alvaroalvaro78 jednak err z cyferka, przyjrzałem się może to coś pomoże.
-
zestaw telefonicznyi szyberdach
Witam, mam w moim AUDI AWANT zestaw głośnomówiący tj. uchwyt na tel NOKIA 7110 lub 6610 ,mikrofon i głośnik, ale nie moge dostać nigdzie takiego modelu tel. czy moge wymienic uchyt na inny? I jeszcze jedno, mam kłopoty z otwieraniem szyberdachu. Otóż chcąc go podnieść do góry, otwiera mi siętj. wykonuje zupełnie inne komendy.[/b]
-
[B5 AJM] czujnik klockow hamulcowych
Witam. Wiem , że ten temat poruszany był na forum parę razy, ale nie zrozumiałem do końca. Wczoraj wyświetliła mi sie kontrolka klocków hamulcowych, a dziś muszę wyjechać w trasę ok 700 km. Czy moge jechać, oraz jak mogę skasować kontrolke, denerwuje mnie. Oczywiście po powrocie wymiana klocków , ile to kosztuje?
-
Symphony 6.
err bez cyferki [ Dodano: 18-01-2007, 23:06 ] nie czyta nagrywanych i ori. Jak przeczyscic laser. Czy kupic płytę czyszczącą czy dać do warsztatu?
-
Symphony 6.
Witam. Czy ma ktoś może instrukcję radia Symphony 6? Nie mogę odtworzyć płyt CD, do tej pory było wszystko OK, a teraz po włożeniu każdej płyty wyskakuje kom. ERR. Dzieje się tak ze wszystkimi płytami.
-
[B5 AJM] Przegub
witam. podczas ruszania i na dwójce słychać dziwne stuki,byłem u znajomego mechanika, stwierdził, że trzeba wymienić przegub. Ile może kosztować?
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
witam. ja przejechałem 970 km. na 54 l. to ok. 5,6 l