Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

zbych4000

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez zbych4000

  1. Witam. Chciałem podłączyć się do tematu, posiadam radio symphony i sześć głośników, prawdopodobnie system BOSE (znaczki BOSE na głośnikach), ale wysiadł mi prawy przedni głośnik, nie mogę znależć innego w takim typie, próbowałem na allegro bez efektów, znajomy elektryk radzi mi w zamian kupić komplet do przodu Blaupunkta, co o tym sądzicie ,lub gdzie mogę znależć właściwy głośnik.?
  2. Sam mam szybę do wymiany, u mnie w okolicy tj. Rybnik, za całość 340 zł. Mozna wybrać kolor paska.
  3. Głośnik charczy, cenę gościu określił na 60 zeta. Gdzie mógłbym dowiedzieć sie czegoś więcej o systemie BOSE?[br]Dopisany: 10 Październik 2008, 18:39_________________________________________________No i okazało się że tego głośnika nie da się naprawić, jest uszkodzona membrana (prawdopodobnie zalana w myjni). Potrzebny mi głośnik do prawych przednich drzwi. Gdzie mogę taki dostać i ile kosztuje nowy , a czy może być używany? A może ktoś ma wiedzę o systemie BOSE?
  4. Bo niewiem czy głośnik można naprawic?
  5. Witam. W moim aucie mam system BOSE, wysiadł mi jeden głośnik w drzwiach, byłem u fachowca, twierdzi że można go naprawić . Czy jest to możliwe? Jestem umówiony w tym celu.
  6. Dzieki, a jak to rozebrac zeby czegos nie uszkodzic
  7. ok, dzieki sprawdze.
  8. Witam i pozdrawiam wszystkich. Mam problem tego typu, nie dziala mi tylna wycieraczka, tzn. ruszyla ok 10 cm i koniec na tym. Bezpiecznik ok.
  9. ok. opanowane, popryskałem WD 40i wszystko w porządku.
  10. Witam i pozdrawiam.Ostatnio mam problem z załączaniem i wyłączaniem nawiewów tzn. przyciski zmiany nawiewu nie daj sie załączyć,tak jakby weszły i nie chciały wyjść, nie ,,odbijają:
  11. zbych4000 opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam i pozdrawiam wszystkich.Ostatnio jadąc w trase zauważylem że temperatura silnika spada do ok. 80 st. potem na chwile wraca do normy i znowu spada.Pytałem znajomych twierdzą że to termostat, ile kosztuje ewentualna wymiana?
  12. Witam wszystkich. Ostatnio zauważyłem że prawy przedni głośnik ten wdrzwiach, jakośdziwnie trzeszczy. Czy można sprawdzic poprawnośc działanie i ewentualnie jak je wymontowac i wymienic?
  13. Wita. Jak sprawdzic czy jest dobry czujnik braku płynu w spryskiwaczu - zbiorniczku? Ostatnio zabrakło mi płynu, a kontrolka się nie zapaliła.
  14. Witam, a ile kosztuje filtr paliwa do AJM 1.9tdi?
  15. Witam. Od początku użytkowania audi, podczas gdy zapalała sie kontrolka rezerwy paliwa, słyszalny był sygnał dżwiękowy, to samo byłó gdy zapomniałem wyłączyc światła na postoju, obecnie brak sygnału, dziś żona nawet zapomniała wyłączyc światła i przez godzine sie paliły ,nie było sygnału dżwiękowego, co może byc przyczyną?
  16. Witam. Chciałem zapytac czy można jakoś we własnym zakresie wyczyścic laser w w/w radiu, próbowałem płytką ale bez efektu.
  17. zbych4000 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam i pozdrawiam wszystkichużytkowników Wydaje mi się że szyberdach w moim audi jest za bardzo uniesiony tyłem, w czasie szybszej jazdy słychac większy szum, czy można go jakoś wyregulowac?
  18. zbych4000 opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam i pozdrawiam wszystkich użytkowników :audi:proszę o pełny symbol filtru powietrza do mojego ,i ile może kosztowac ?
  19. Witam .Poszukuje instrukcji obsługi radia Symphony 6, proszę o pomoc.
  20. Witam i pozdrawiam wszystkich kolegow. Wdrzwiach od strony kierowcy mam lużną klamkę otwierania drzwi. Czy można ją jakoś napiąc -usztywnic?
  21. zbych4000 opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam. Jaki typ ,symbol filtru oleju do A4 tdi 1,9 AJM 85kw 2000.? Popraw temat oraz uzupełnij profil adadur: Poprawiłem temat został profil
  22. Witam. Co zrobic aby ustawił mi się zegar automatycznie, dalej mam czas zimowy, ale nie chce przestawiac ręcznie, czekam na sygnał z anteny, nie chce mi załapac. Co robic? prosze uzupelnic profil
  23. zbych4000 opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam. Jak wymienic olej w AJM 1,9 tdi 85kw? rok 2000. [ Komentarz dodany przez: pre_pl: 03-05-2007, 22:45 ] zły temat, złe miejsce
  24. Witam. Zbliża sie termin wymiany oleju w moim audi, przywiozłem go z Niemiec, właściciel polecił mi olej który zawsze stosował tj. LongLife 50501 lub 50601, czy u nas można go dostac i ewentualnie ile kosztuje. Chciałem równiż zayta filtr oleju. Pozdrawiam.
  25. ok dzieki [ Dodano: 04-03-2007, 22:46 ] czy można go podmienić na inne telefony?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.