Treść opublikowana przez zbych4000
-
[B5 AFN] System ..::BOSE::..
Witam. Chciałem podłączyć się do tematu, posiadam radio symphony i sześć głośników, prawdopodobnie system BOSE (znaczki BOSE na głośnikach), ale wysiadł mi prawy przedni głośnik, nie mogę znależć innego w takim typie, próbowałem na allegro bez efektów, znajomy elektryk radzi mi w zamian kupić komplet do przodu Blaupunkta, co o tym sądzicie ,lub gdzie mogę znależć właściwy głośnik.?
-
[ALL B5] Jaki koszt przedniej szyby plus montażu ?
Sam mam szybę do wymiany, u mnie w okolicy tj. Rybnik, za całość 340 zł. Mozna wybrać kolor paska.
-
[B5 AJM] BOSE
Głośnik charczy, cenę gościu określił na 60 zeta. Gdzie mógłbym dowiedzieć sie czegoś więcej o systemie BOSE?[br]Dopisany: 10 Październik 2008, 18:39_________________________________________________No i okazało się że tego głośnika nie da się naprawić, jest uszkodzona membrana (prawdopodobnie zalana w myjni). Potrzebny mi głośnik do prawych przednich drzwi. Gdzie mogę taki dostać i ile kosztuje nowy , a czy może być używany? A może ktoś ma wiedzę o systemie BOSE?
-
[B5 AJM] BOSE
Bo niewiem czy głośnik można naprawic?
-
[B5 AJM] BOSE
Witam. W moim aucie mam system BOSE, wysiadł mi jeden głośnik w drzwiach, byłem u fachowca, twierdzi że można go naprawić . Czy jest to możliwe? Jestem umówiony w tym celu.
-
[B5 AJM] Tylna wycieraczka
Dzieki, a jak to rozebrac zeby czegos nie uszkodzic
-
[B5 AJM] Tylna wycieraczka
ok, dzieki sprawdze.
-
[B5 AJM] Tylna wycieraczka
Witam i pozdrawiam wszystkich. Mam problem tego typu, nie dziala mi tylna wycieraczka, tzn. ruszyla ok 10 cm i koniec na tym. Bezpiecznik ok.
-
[B5 AJM] Przyciski nawiewów
ok. opanowane, popryskałem WD 40i wszystko w porządku.
-
[B5 AJM] Przyciski nawiewów
Witam i pozdrawiam.Ostatnio mam problem z załączaniem i wyłączaniem nawiewów tzn. przyciski zmiany nawiewu nie daj sie załączyć,tak jakby weszły i nie chciały wyjść, nie ,,odbijają:
-
[B5 AJM] Termostat?
Witam i pozdrawiam wszystkich.Ostatnio jadąc w trase zauważylem że temperatura silnika spada do ok. 80 st. potem na chwile wraca do normy i znowu spada.Pytałem znajomych twierdzą że to termostat, ile kosztuje ewentualna wymiana?
-
[B5 AJM] głośnik przedni
Witam wszystkich. Ostatnio zauważyłem że prawy przedni głośnik ten wdrzwiach, jakośdziwnie trzeszczy. Czy można sprawdzic poprawnośc działanie i ewentualnie jak je wymontowac i wymienic?
-
[B5 AJM] czujnik płynu w spryskiwaczu
Wita. Jak sprawdzic czy jest dobry czujnik braku płynu w spryskiwaczu - zbiorniczku? Ostatnio zabrakło mi płynu, a kontrolka się nie zapaliła.
-
[B5 AFN] Czy podczas wymiany filtra poliwa można zapowietrzyć układ w TDI
Witam, a ile kosztuje filtr paliwa do AJM 1.9tdi?
-
[B5 AJM] sygnał pozostawienia na światłach.
Witam. Od początku użytkowania audi, podczas gdy zapalała sie kontrolka rezerwy paliwa, słyszalny był sygnał dżwiękowy, to samo byłó gdy zapomniałem wyłączyc światła na postoju, obecnie brak sygnału, dziś żona nawet zapomniała wyłączyc światła i przez godzine sie paliły ,nie było sygnału dżwiękowego, co może byc przyczyną?
-
[B5 AJM] czyszczenie lasera Symphony 6
Witam. Chciałem zapytac czy można jakoś we własnym zakresie wyczyścic laser w w/w radiu, próbowałem płytką ale bez efektu.
-
[B5 AJM] szyberdach
Witam i pozdrawiam wszystkichużytkowników Wydaje mi się że szyberdach w moim audi jest za bardzo uniesiony tyłem, w czasie szybszej jazdy słychac większy szum, czy można go jakoś wyregulowac?
-
[B5 AJM] Filtr powietrza
Witam i pozdrawiam wszystkich użytkowników :audi:proszę o pełny symbol filtru powietrza do mojego ,i ile może kosztowac ?
-
[B5 AJM] radio SYMPHONY 6
Witam .Poszukuje instrukcji obsługi radia Symphony 6, proszę o pomoc.
-
lużna klamka
Witam i pozdrawiam wszystkich kolegow. Wdrzwiach od strony kierowcy mam lużną klamkę otwierania drzwi. Czy można ją jakoś napiąc -usztywnic?
-
[B5 AJM] Filtr oleju
Witam. Jaki typ ,symbol filtru oleju do A4 tdi 1,9 AJM 85kw 2000.? Popraw temat oraz uzupełnij profil adadur: Poprawiłem temat został profil
-
nastawienie zegara
Witam. Co zrobic aby ustawił mi się zegar automatycznie, dalej mam czas zimowy, ale nie chce przestawiac ręcznie, czekam na sygnał z anteny, nie chce mi załapac. Co robic? prosze uzupelnic profil
-
[B5 AJM] wymiana oleju
Witam. Jak wymienic olej w AJM 1,9 tdi 85kw? rok 2000. [ Komentarz dodany przez: pre_pl: 03-05-2007, 22:45 ] zły temat, złe miejsce
-
olej LongLife
Witam. Zbliża sie termin wymiany oleju w moim audi, przywiozłem go z Niemiec, właściciel polecił mi olej który zawsze stosował tj. LongLife 50501 lub 50601, czy u nas można go dostac i ewentualnie ile kosztuje. Chciałem równiż zayta filtr oleju. Pozdrawiam.
-
Zestaw głośnomówiący
ok dzieki [ Dodano: 04-03-2007, 22:46 ] czy można go podmienić na inne telefony?