Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Tylna wycieraczka


zbych4000

Rekomendowane odpowiedzi

Witam i pozdrawiam wszystkich. Mam problem tego typu, nie dziala mi tylna wycieraczka, tzn. ruszyla ok 10 cm i koniec na tym. Bezpiecznik ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i pozdrawiam wszystkich. Mam problem tego typu, nie dziala mi tylna wycieraczka, tzn. ruszyla ok 10 cm i koniec na tym. Bezpiecznik ok.

Spryskiwacz tylnej szyby działa ?

U znajomego w passacie były podobne objawy tylko do tego woda nie leciała przez dyszę a wypływała wewnątrz klapy.

Rozebrałem to i powodem zamiaszania była malutka tulejka wewnątrz mechanizmu.Pękła, woda zamiast do dyszy leciała na mechanizm. Wszystko sie zasyfiło i wycieraczka nie chodziła.

Po wyczyszczeniu,przesmarowaniu i wymianie pokrywy wszystko działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo pamietam :)

Odkręcałem co było do odkręcenia :)

Nie wiem czy w Audi jest podobnie ale w passacie odkręciłem pokrywę mechanizmu i wszystko było widać

Niech wypowie sie ktoś, kto wykręcał to w Audi

PS

A jak działa spryskiwacz ? Wszystko w normie, czy nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,pewnie już to zrobiłeś.Jeśli nie to odkręć wszystko zważając na detale i wężyki dopływu płynu.sprawdź środek mechanizmu,nie zawsze wszystko jest do wymiany.ja wyczyściłem wszystko i działa.ale po warunkiem że nie masz korozji uszkadzającej systemu :gwizdanie:pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi tez sie skonczyla. rozebralem ostatnio i okazalo sie ze szczotek juz nie ma. kupie gdzies takie szczotki czy musze caly silnik gdzies dostac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...