-
[ALL] Regeneracja turbosprężarki (Wrocław i okolice)
Ted-Metal Wrocław Sołtysowicka 1 Tel:0713260926 Kom:0607553125 Tadeusz Pietroński. Naprawiałem turbinkę od silnika 2.0 TDI BKD w marcu 2008 dostałem 12 miesięczną gwarancję ,zakład wygląda nie ciekawie ale obsługa bardzo dobra,sprzęt też mają dobry,naprawa po uprzednim umówieniu w 1 dniu.Może się przyda.
-
[B5 ABC] FIS podaje problem z hamulcami po remoncie
A kto Ci takich głupot naopowiadał że 300€,ja płacilem 18,99 za odczytanie błędów wraz z wydrukiem.
-
[ALL B6]Opony zimowe wersja S line
Lepiej sprawdź jakie masz tarcze hamulcowe,bo u mnie najmniejsze mogą być 16.
-
Nowe opony z Niemiec - czy ktoś kupował ?
Pierwsza oferta to tylko 2 opony,a druga już nie aktualna.Pozdrowienia
-
[B6 AWX] spryski xenon-plus
Podnoszą się od ciśnienia wytworzonego przez pompę,pompa włącza się jak masz włączone światła i pociągniesz spryskiwaczki
-
Pocket PC Fujitsu Siemens Loox n100
Po prostu na takich seryjnych urządzeniach trzeba najpierw zcrakować winde jak chcesz to poczytaj na DVHK.PL uzupełnij profil zamykam [pre_pl]
-
Pocket PC Fujitsu Siemens Loox n100
Najpierw musiałbyś zcrakować winde,ale jeszcze nie ma craka na tego Looxa,a na PDA będą działały prawie wszystkie programy nawigacyjne.
-
Pocket PC Fujitsu Siemens Loox n100
I jak na razie nic innego tam nie zainstalujesz!
-
Dunlop SP SPORT MAXX 205/55 R16
Polecam mam rozmiar 235/40R18 i jestem zadowolony są ciche i wytrzymałe no i jak kolega schiller napisał prezentacja
-
[B6 AKE] Potrzebuje info na temat 2.5 TDI 180 KM
Tak AKE ten sam co u mnie nawet rocznik ten sam 2003,co do firmy to raczej robią dobrze tylko ceny nie te co trzeba z drugiej strony to niemcy robią też za 300€ i mój inny znajomy wypalił dziury w tłokach w Passacie B6 trochę go ten remont kosztował, teraz ma Merca 3.2 i prawie 300 kucy,ale niewiem dokladnie bo trochę nie rozmawiamy ze sobą.
-
[B6 AKE] Potrzebuje info na temat 2.5 TDI 180 KM
Ja też wierzę tylko jak zobaczę,koleś tak ma robił to rok temu jak wróci z urlopu świątecznego to spytam czy ma jeszcze wydruki,ta firma chciała mi też to przerobić ale kosztowało by to troche więcej bo musieli by ściągnąć jakieś zabezpieczenie z pompy,w tej firmie byłem osobiście i rozmawiałem z tymi ludźmi w A3 2.0 TDI chcieli mi zrobić 185 KM, niutonków nie pamiętam za 1400€.Pre_pl,Spanky nie każdy jest takimi fachowcami jak wy ja też nie wierzę we wszystko co mi ktoś powie, ale co by mi to dało pisać jakieś bzdury napisałem to co wiem napewno ,jak nie wiem to nie piszę.
-
[B6 AKE] Potrzebuje info na temat 2.5 TDI 180 KM
Mój znajomy tak ma robił w Niemczech koło Frankfurtu,ale kosztowalo to 1600€,a jak byłem we Wrocławiu i powiedziałem to temu gościowi to powiedział że się postara no ale nie wyszło jak wgrał program to zaczeła dobrze wchodzić na obroty,ale coś przed 4000 cięcie i spadala do 1000 gdzieś miałem te wydruki,ale od wiosny to niewiem gdzie je żona wcisła,siedziałem tam we Wrocławiu prawie cały dzień wgranych było kilka softów,przemęczyli mi autko na chamowni i wszystko na próżno.
-
[B6 AKE] Potrzebuje info na temat 2.5 TDI 180 KM
Tak ma być moja pali między 9-10l,a jak trzeba to weźmie 13l,ale to przy butowaniu i w kolo komina na autostradzie około 8l,a co do tuningu to już próbowałem w fili Mastersa we Wrocławiu i mam tą pechową wersję której się nieda przerobić,ale miało być 230 KM i około 420 Nm,no ale nie wyszło.
-
[B6 AKE] Potrzebuje info na temat 2.5 TDI 180 KM
Aha spoko też lubie żarty czli niemam powodu Ci wierzyć że kupiłeś swoją.
-
[B6 AKE] Potrzebuje info na temat 2.5 TDI 180 KM
Tak przypadkiem to je sobie kupiłem za ciężko zapracowane pieniążki,miała całe 3 miesiączki,jak kiedyś trafię na jakiś spocik to zobaczysz,problem w tym że do Polski jadę 2 nieraz 3 razy do roku,moja A4 ma jeszcze siostrę A3 z 2003 roku 2.0 tdi i też była kupiona nie z darowizny tak jak myślisz BRATPIT.
Krzych74
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta