Treść opublikowana przez Krzych74
-
[ALL] Regeneracja turbosprężarki (Wrocław i okolice)
Ted-Metal Wrocław Sołtysowicka 1 Tel:0713260926 Kom:0607553125 Tadeusz Pietroński. Naprawiałem turbinkę od silnika 2.0 TDI BKD w marcu 2008 dostałem 12 miesięczną gwarancję ,zakład wygląda nie ciekawie ale obsługa bardzo dobra,sprzęt też mają dobry,naprawa po uprzednim umówieniu w 1 dniu.Może się przyda.
-
[B5 ABC] FIS podaje problem z hamulcami po remoncie
A kto Ci takich głupot naopowiadał że 300€,ja płacilem 18,99 za odczytanie błędów wraz z wydrukiem.
-
[ALL B6]Opony zimowe wersja S line
Lepiej sprawdź jakie masz tarcze hamulcowe,bo u mnie najmniejsze mogą być 16.
-
Nowe opony z Niemiec - czy ktoś kupował ?
Pierwsza oferta to tylko 2 opony,a druga już nie aktualna.Pozdrowienia
-
[B6 AWX] spryski xenon-plus
Podnoszą się od ciśnienia wytworzonego przez pompę,pompa włącza się jak masz włączone światła i pociągniesz spryskiwaczki
-
Pocket PC Fujitsu Siemens Loox n100
Po prostu na takich seryjnych urządzeniach trzeba najpierw zcrakować winde jak chcesz to poczytaj na DVHK.PL uzupełnij profil zamykam [pre_pl]
-
Pocket PC Fujitsu Siemens Loox n100
Najpierw musiałbyś zcrakować winde,ale jeszcze nie ma craka na tego Looxa,a na PDA będą działały prawie wszystkie programy nawigacyjne.
-
Pocket PC Fujitsu Siemens Loox n100
I jak na razie nic innego tam nie zainstalujesz!
-
Dunlop SP SPORT MAXX 205/55 R16
Polecam mam rozmiar 235/40R18 i jestem zadowolony są ciche i wytrzymałe no i jak kolega schiller napisał prezentacja
-
[B6 AKE] Potrzebuje info na temat 2.5 TDI 180 KM
Tak AKE ten sam co u mnie nawet rocznik ten sam 2003,co do firmy to raczej robią dobrze tylko ceny nie te co trzeba z drugiej strony to niemcy robią też za 300€ i mój inny znajomy wypalił dziury w tłokach w Passacie B6 trochę go ten remont kosztował, teraz ma Merca 3.2 i prawie 300 kucy,ale niewiem dokladnie bo trochę nie rozmawiamy ze sobą.
-
[B6 AKE] Potrzebuje info na temat 2.5 TDI 180 KM
Ja też wierzę tylko jak zobaczę,koleś tak ma robił to rok temu jak wróci z urlopu świątecznego to spytam czy ma jeszcze wydruki,ta firma chciała mi też to przerobić ale kosztowało by to troche więcej bo musieli by ściągnąć jakieś zabezpieczenie z pompy,w tej firmie byłem osobiście i rozmawiałem z tymi ludźmi w A3 2.0 TDI chcieli mi zrobić 185 KM, niutonków nie pamiętam za 1400€.Pre_pl,Spanky nie każdy jest takimi fachowcami jak wy ja też nie wierzę we wszystko co mi ktoś powie, ale co by mi to dało pisać jakieś bzdury napisałem to co wiem napewno ,jak nie wiem to nie piszę.
-
[B6 AKE] Potrzebuje info na temat 2.5 TDI 180 KM
Mój znajomy tak ma robił w Niemczech koło Frankfurtu,ale kosztowalo to 1600€,a jak byłem we Wrocławiu i powiedziałem to temu gościowi to powiedział że się postara no ale nie wyszło jak wgrał program to zaczeła dobrze wchodzić na obroty,ale coś przed 4000 cięcie i spadala do 1000 gdzieś miałem te wydruki,ale od wiosny to niewiem gdzie je żona wcisła,siedziałem tam we Wrocławiu prawie cały dzień wgranych było kilka softów,przemęczyli mi autko na chamowni i wszystko na próżno.
-
[B6 AKE] Potrzebuje info na temat 2.5 TDI 180 KM
Tak ma być moja pali między 9-10l,a jak trzeba to weźmie 13l,ale to przy butowaniu i w kolo komina na autostradzie około 8l,a co do tuningu to już próbowałem w fili Mastersa we Wrocławiu i mam tą pechową wersję której się nieda przerobić,ale miało być 230 KM i około 420 Nm,no ale nie wyszło.
-
[B6 AKE] Potrzebuje info na temat 2.5 TDI 180 KM
Aha spoko też lubie żarty czli niemam powodu Ci wierzyć że kupiłeś swoją.
-
[B6 AKE] Potrzebuje info na temat 2.5 TDI 180 KM
Tak przypadkiem to je sobie kupiłem za ciężko zapracowane pieniążki,miała całe 3 miesiączki,jak kiedyś trafię na jakiś spocik to zobaczysz,problem w tym że do Polski jadę 2 nieraz 3 razy do roku,moja A4 ma jeszcze siostrę A3 z 2003 roku 2.0 tdi i też była kupiona nie z darowizny tak jak myślisz BRATPIT.
-
[B6 AKE] Potrzebuje info na temat 2.5 TDI 180 KM
Zgadzam się ale przeczytaj punkt 1 na samym dole,1820kg mam w papierach a na wadze miała prawie 1900 kg nie pamiętam dokładnie,aha na hamowni we filii Mastersa we Wrocławiu miała 178 KM,a nie 180 ,tak że co piszą w katalogu przeważnie rozmija się z rzeczywistością .
-
[B6 AKE] Potrzebuje info na temat 2.5 TDI 180 KM
Sam niewiem czemu taka ciężka,niemam haka ale mogę ciągnąć przyczepe 2000kg,quattro,skóra i ta reszta wypasu robi swoje wszystko ma swoją wagę,ale prowadzi się lepiej niż nie jedna panienka.
-
[B6 AKE] Potrzebuje info na temat 2.5 TDI 180 KM
Moja 180 KM w mieście średnio 9,5l,ale jak trzeba to potrafi wypić 13l,autostrada prędkość pomiędzy 160-200 8,2l i niewiem jak inne AUDI ale moja jest cholernie ciężka 1820kg pusta.
-
[2.5 TDI] dlaczego go tak krytykują.
Potwierdzam że 2.5 pali dużo ale nie zamienił bym go na 1.9 kultura pracy i przyśpieszenie jest OK mam 62 tkm i jak narazie zaczyna siadać mi przepływka ale jeszcze daje radę
-
[ALL] Spryskiwacze reflektorów, jak je uruchomić?
Poprostu włącz światła i spryskaj przednią szybę,aha i nalej coś do zbiornika,a jak nie zadziała to sprawdź bezpieczniki
-
Awaryjność Audi
Ja tam nie wypowiadam się wiele swoją Audiczkę ujeżdżam ponad 3 lata,kupiłem ją jak miała 3 miechy i 9000 km,teraz mam 60000 i do tej pory zmieniłem obie postojówki z przodu,i od stopu z tyłu i to wszystko,wcześniej miałem BMW 320 rok 99 i szkoda pisać poza silnikiem całe auto to niewypał,a o AUDI co tu pisać auto pierwsza klasa B6 jest poprostu SUPER!
-
klima zdechł a4 2004r.
Ja mam oprucz mojej A4 jeszcze A3 2004 rok i właśnie padła klima co się okazało wystarczyło nabicie gazem bo jak gaz zwieje to czujniki wyłączają kompresor i wentylatory sprawdź na szczelność i czy masz gaz,a później szukaj czegoś innego
-
[ALL] Jakie felgi
Ale srebrne mają wszyscy a czarne nie na żywo jak autko jest umyte wygląda za.......ście a zresztą to kwestia gustu a otym się nie dyskutuje
-
[ALL] Jakie felgi
Trochę był by z tym problem bo one nie mają rantu to sąorginały S-Line A właściwie to listwy w drzwiach są już pomalowane wszystko powoli i dokładnie bo narazie jestem u niemców a maluje w kraju bo lepiej jak nasi zarobią
-
[ALL] Jakie felgi
Progi już leżą ,przód i tył także za dwa tygodnie będzie gotowe i całe czarne