navaho

O navaho

Osiągnięcia navaho

Reputacja

1. Podłączam się do prośby. Kolego KLEMIK 35 podziel się wiedzą tajemną. Z góry :notworthy: :notworthy: :notworthy:
  2. Może było na forum ale nie mogę znaleźć odpowiedniego tematu. Mam a4 z 2006r. Mój telefon bardzo ładnie łączy sie przez bluetooth z komputerem audicy, jednak na FIS-e wyświetla mi tylko ok 1/4 numerów z książki telefonicznej. Jestem tym faktem nieco zasmucony tym bardziej, że 2 dni temu wyświetlał bez problemu całą książkę, tak więc sam musiałem coś przestawić. Po wyświetleniu nazwiska FIS wyświetla symbol /M (np. Kowalski/ M ). Chciałem sam dojść do rozwiązania problemu i w swojej naiwności zakupiłem nawet w ASO podręcznik użytkownika A4 za jedyne 100 zł, ale tam nie ma ani słowa o telefonie czy nawigacji tak, że przy okazji przestrzegam przed tym zakupem. Dlatego też ośmielam się prosić szanownych klubowiczów o pomoc. Jeśli jest na forum instrukcja jak to przestawić oraz jak wgrać do kompa głosowe wybieranie numerów - to bardzo bym prosił o odpowiedni link.
  3. Wczoraj stałem się posiadaczem przepięknej czarnej Audiczki A4 1,9D z 2006. :> Bestyjka jest wspaniała i chociaż jeszcze jest u poprzedniego właściciela i jeszcze ze sobą się nie kochaliśmy - to już za nią tęsknie. Prawdę powiedziawszy przy zakupie zastanawiałem sie nad BMW 320 ale gdy tylko zobaczyłem czrnulkę to była to miłość od pierwszego wejrzenia, ona ma to "coś" ,że serce mi zmiękło i po prostu nie było opcji żebym jej nie kupił. Do koloru czarnego zaczynam mieć jakiś nieprzeparty ciąg bo motocykl też mam czarny. Pozdrawiam wszystkich Klubowiczów