Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

zloty

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez zloty

  1. W I T OJ C I E powinienem sie dziś zjawić ale istnieje prawdopodobieństwo że z lekkim opóźnieniem jak co to do zobaczyska
  2. Witojcie panowie! Mam do was pytanko - nie słyszał ktoś gdzieś o lewej przedniej lampie do sprzedania? Ostatnio miałem małą przygodę i nie mogę nigdzie używki znależć ;( jak cos to dajcie znac, z gory dzieki i pozdrawiam [br]Dopisany: 27 Luty 2009, 13:06_________________________________________________Aha jak cos to potrzebuje ta po liftingu - soczewka
  3. Ze mną może być mały problem. ;(
  4. Właśnie zauważyłem że jest dziś spot a ja nie ogolony ;( mykam do łazienki i jade pod MM moze jeszcze bedziecie
  5. Mi tam w sumie obojętne kiedy żebym tylko wiedział przynajmniej z tydzień wcześniej
  6. Tylko ze akurat w sobote i niedziele pracuje od 7 do 19 No trudno tym razem ominie mnie spocik ale nastepnym razem musze zorganizowac sobie wczesniej wolne [br]Dopisany: 21 Sierpień 2008, 17:54 _________________________________________________No i tak w ogole to w razie czego to bedzie moj pierwszy spocik :> [br]Dopisany: 21 Sierpień 2008, 17:54 _________________________________________________ Widze ze data spociku sie zmienila :> mam nadzieje ze wszycho wypali i dam rade sie zjawic w razie czego do zaobaczycha [br]Dopisany: 22 Sierpień 2008, 21:20 _________________________________________________No i mam nadzieje ze nie bede sam
  7. A tak z ciekawosci nie mozna przelozyc na 20 bo do 19 jestem w pracy? ;(
  8. Witam wszystkich! Mam na imię Jarek. Od niedawna zaopatrzyłem sie w A4. Jak na razie jest ok :> No i mam nadzieje ze sie nie zmieni! Jeszcze raz pozdrawiam.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.